Zdjęcia na szkle jako atrakcyjna opcja dla tradycyjnych płytek

Posted on 16/05/2021 8:14am

Współczesne aranżacje kuchni coraz częściej wykorzystują szkło. Stanowi ono atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych sytuowanych pomiędzy blatem, a meblami.


Zdjęcia na szkle (więcej fotografia na szkle) ulokowane w kuchni mogą okazać się trwałym, niebanalnym elementem dekoracyjnym. Taką formę ozdoby można montować wprost na otynkowaną ścianę, między szafki kuchenne, albo jako obraz szklany na ścianę. Dzięki przeznaczeniu podwójnej szyby grafika jest zawsze bezpieczna, nie jest narażona na bezpośrednie działanie kleju, czy wody.
Szkło to surowiec nieskomplikowany do utrzymania w czystości. Jakiekolwiek powierzchniowe zanieczyszczenia można spłukać przy użyciu typowej ściereczki, także kapki płynu. Wyższej jakości szkło do kuchni jest też odporne na zarysowania, także działanie wysokich temperatur. Nieograniczona liczba wzorów powoduje, że owego rodzaju Produkty osiągają rozległe możliwości przeznaczenia.


obsługa
Author: Kobie Mercury-Clarke
Source: http://www.flickr.com


Najbardziej pewne szkło w kuchni, to szkło hartowane. Jest bardzo odporne, także wytrzymałe na duże temperatury. Szkło hartowane jest dość kosztownym rozwiązaniem, jednak powinno się je wybrać ze względu na intensywnie zużywane, oddawane zmiennym temperaturom ściany. zdjęcia na szkle wolno umiejscowić na ścianie za pomocą kleju. Można je także zainstalować w ramkach. To nadzwyczaj ciekawe rozwiązanie, które daje obszerne możliwości przeznaczenia.


Jest możliwość je również umiejscowić na dystansach co powoduje, że są delikatnie oddalone od ściany.

Jeśli chcesz poznać coś rzeczywiście bardzo interesującego, sprawdź treść (http://www.e-plastyczny.pl/pedzle) tej strony a z pewnością nie będziesz żałować.

Owa technika montażu zwykle przydaje się do montowania szkła w rogach ściany.

Tags: zdjęcia, ściany, Produkty