Zareklamuj się na telebimie w mieście

Posted on 20/06/2018 10:13pm

Jeśli zależy nam na dobrej reklamie, to warto żebyśmy wzięli pod uwagę reklamowanie się na telebimach. Jest to jedna z bardziej rozsądnych opcji. Oczywiście bardzo dużo zależy od tego, co w rzeczywistości chcielibyśmy reklamować i jak w naszej miejscowości jest rozwinięta sieć telebimów. W niektórych miastach, szczególnie tych większych to w każdej dzielnicy jest parę telebimów, ale w małych miejscowościach nie jest ich już tak dużo.
billboardy oraz telebimy reklamowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Tak, więc najpierw trzeba posprawdzać, gdzie dokładnie postawione telebimy i gdzie chcielibyśmy, by ukazywała się reklama naszego przedsiębiorstwa, czy też konkretnej usługi lub produktu. Należy sprawdzić, która z firm wynajmuje czas na telebimie, bo może być tak, że w którymś mieście telebimami zajmuje się ta sama firma, a może być tak, że wiele firm ma porozstawiane telebimy. Nie jest to jednak jakiś kłopot, cena reklamie (ważny link) na telebimie nie jest wygórowana, w szczególności, kiedy weźmiemy pod uwagę reakcję na reklamy, które są pokazywane na telebimach.

Telebimy widać wszędzie

Gdy posiadamy firmę powinniśmy pomyśleć o porządnej reklamie (sprawdź naszą propozycję). Dobrze jest mieć, choć jedną osobę, która będzie znała się na rzeczy i profesjonalnie będzie zajmował się marketingowymi sprawami. Na sto procent weźmie poz uwagę opcję z z telebimami. Tego rodzaju reklamy są bardzo popularne i są zauważalne pośród innych reklam, których jest mnóstwo w każdej miejscowości. Gdy chodzi o sieć telebimów to albo można korzystać już z istniejącej, albo można kupić ekrany ledowe i samodzielnie stworzyć mobilną sieć telebimów, które będą wysławiały naszą firmę - kliknij i zobacz ofertę.telebim reklamowy
Author: Peter Cartledge
Source: http://www.flickr.com
Należy się na początku zastanowić, co rzeczywiście będzie dla nas przydatne. Nie ma sensu wykupować reklamy na stacjonarnych telebimach w takich miejscach, które nijak mają się do naszej grupy docelowej. Bo na to szczególnie trzeba zwracać uwagę, zwłaszcza, gdy nasz produkt jest specyficzny, czyli dla zawężonej grupy potencjalnych klientów. Na szczęście ludzi znający się na marketingu doskonale wiedzą, jak to wszystko sprawdzić i na pewno telebimy staną się dobrą opcją dla naszego przedsiębiorstwa.

Tags: reklama, telebimy