Zapach równie ważny co strój

Posted on 05/12/2017 1:27pm

Sporo mówi się o tym, jak winien wyglądać facet z szykiem, ale częstokroć zapomina się, że zapach jest podobnie znaczący, co ubranie. Dobór perfum dla mężczyzny nie jest łatwym zagadnieniem.
Lampy wiszące
Author: Mavis
Source: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/


Nie mogą być nazbyt mocne, ani agresywne. Winny być subtelnie dostrzegalne, a także dobrane idealnie na daną okazję. Obecnie wybór jest niezwykle różnorodny. I facet niezależnie od wieku ma możliwość rozsiewać zapach na milion rozmaitych sposobów.


wycieraczki
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com


Acqua Di Gio jest istotą radości, wywodzącą si z samego serca natury, budzący natchnienie zapach nieba i ziemi. Świeżość nuty włoskiej cytryny łączy się z nutami wodnego jaśminu, a pełnia otulona jest ciepłymi nutami cimngo cukru. Pełna kompozycja pokazuje rozkosz zmysłów, jaka swym przyjemnym dotknięciem muska skórę. Zapach ten znamionuje bycie w zgodzie ze samym sobą, nawiązując zarazem do korzeni przyrody. Przywołuje dynamikę morza, jego siłę i witalność. Skonstruowany dla panów potrzebujących swobody, przestrzeni i harmonii. Jest to jeden z bardzo sławnych zapachów męskich od Armaniego. Zdobywca wielu nagród i wygranych rankingów. Zapach ponadczasowy i niezmiennie niezwykle entuzjastycznie kupowany. Nadaje się do powszedniego użytku i na szczególne okazje.


acqua di gio
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com


Perfumy mają akcentować osobowość faceta i rozstrzygać o tym, w jaki sposób odbierany jest przed środowisko. Mają formułować jego indywidualność i dodawać pewności siebie.
Muszą również pasować do wyglądu zewnętrznego faceta, także do jego wieku, a także pory roku, bądź dnia. Pamiętajmy także, że zapachy męskie muszą być wykorzystywane z umiarem i wyczuciem, aby nie przytłaczać sąsiedztwa swą mocną wonią.

Tags: pies, wygląd, ubranie, asortyment