Zamówiłeś nowiutki smartphone i boisz się zniszczenia go? Zobacz, jak go zabezpieczyć!

Posted on 31/07/2020 7:46am

W czasach cyfryzacji świata i egzystencji jesteśmy zdani na coraz to nowsze maszyny. Jakkolwiek jeśli chcemy być trendy, jesteśmy zobligowani je zastępować z grubsza co roku, ale przez ten czas większość z nas stara się o swe pomoce dbać.


Głównym i najważniejszym akcesorium jest oczywiście dobre etui.
etui 4s
Author: Technolux
Source: Technolux


Zachowa ono nie tylko obudowę, ale przeważnie także i ekran, którego uszkodzenie wiązałoby się z inwalidztwem telefonu. Stąd liczy się rozważny dobór etui macbook air 13 (sprawdź etui macbook air 13) ma oczywiście różne wymogi w tej materii, niż np. iPhone. Do tego ostatniego oprawa powinna być dobrana również ściśle do modelu. Jak wiadomo, każdy wzór tej marki nieco się odróżnia, jednakowoż są to różnice na tyle istotne, iż etui z jednego urządzenia nie będzie kompatybilne z drugim.


Na przykład etui 4s będzie całkiem niezasadne w przypadku najnowszych modeli iPhone'a. Rzeknijmy sobie jednak jawnie - nakład pieniężny takiej oprawy na tle ceny samego sprzętu jest niezauważalnie mały.

Interesujących informacji zasięgniesz po przejściu do źródła (https://wineme.pl/), która posiada fascynujące informacje na opisywany temat - będą one niewątpliwie warte zainteresowania.

Na tego rodzaju akcesoriach nie powinniśmy zatem oszczędzać. Słabej klasy obwoluta nie tylko źle wygląda, ale i nie chroni sprzętu tak, jak powinna. Oczywiście poza zwykłymi etui możemy trafić także takie, które spełnią wymagania najbardziej wybrednych klientów. Na przykład etui ferrari iPhone 5 (sprawdź etui ferrari iphone 5) będzie się dzięki niemu kojarzył z ulubioną marką auta.
Nie widać też barier, aby kupić etui z symbolami patriotycznymi, przedrukami malarstwa głośnych artystów czy w zupełnie odjechanych wersjach kolorystycznych.

Tags: czas, konsument, piec