Z jakiej odległości kierowca jest w stanie zauważyć biegacza z opaską odblaskową?

Posted on 08/06/2022 7:51am

Bardzo dobrą wiadomością może być to, że coraz większa ilość osób stara się dbać o swe zdrowie i swoją kondycję. Przejawia się to na różne sposoby, przy czym od dawna jedną z najbardziej popularnych metod na spędzanie czasu w prozdrowotny sposób jest na pewno bieganie.


Zdawać by się mogło, że właśnie do uprawiania takiej dyscypliny sportu nie potrzeba jakiekolwiek pomocnicze akcesoria.
obuwie dla dzieci
Author: C x 2
Source: http://www.flickr.com


opaska odblaskowa
Author: Bolon by Missoni
Source: Bolon by Missoni


biznes
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com


Naturalnie dresy, dobre buty, czasem czapka i rękawiczki. Jest jednak coś, co w dodatkowy sposób mogłoby zadbać o nasze bezpieczeństwo podczas pokonywania różnorodnych tras. Warto jest mieć przy sobie lub na sobie jakiekolwiek fluorescencyjne elementy.

Jeśli masz chęć znaleźć materiały na prezentowany temat, to przejdź tutaj forklift sprzedaż używanych wózków widłowych i zobacz inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Nie musiałaby to być od razu żadna jaskrawa kurtka, w zupełności wystarczyłaby dobra opaska odblaskowa. Duża część sympatyków tej formy, sportu ma swe preferencje w odniesieniu do ulubionej pory biegania. Tego typu opaska jest oczywiście bardzo zalecana osobom, które chcą trenować rano albo wieczorami, niedługo przed pójściem SPAć. Niestety wtedy widoczność na poboczu czy też drogach jest znacznie mniejsza.


Nie ma tutaj co dyskutować, taka opaska nie jest kosztowna, a jest w stanie ocalić życie, gdyż patrząc od strony kierowcy, pieszy jest widoczny nawet z dystansu kilkuset metrów. Ma więc o wiele więcej czasu na właściwą reakcję. Tego typu opaski fluorescencyjne oferowane są w nawet kilkunastu jaskrawych kolorach, zatem możemy je dobierać do aktualnie noszonego stroju.
Jeśli trening jest formą odpoczynku po całym dniu w swoim fotelu dyrektora, dobrym pomysłem byłoby także potraktowanie opaski odblaskowej jako reklamowego gadżetu. Posiada ona dość dużą powierzchnię reklamową, więc znak firmowy oraz nazwa firmy z pewnością się na niej pomieszczą.

Tags: zdrowie, SPA, sport, pomysł, opon