Z jakiego materiału mógłby być pendrive, żeby był w formie logotypu kupującej go firmy?

Posted on 07/10/2022 10:35am

Najlepsze gadżety reklamowe to te, które jednoznacznie kojarzą się z daną firmą, ale z drugiej strony są także tanie, przydatne czy również bardzo użyteczne. I takie są dla przykładu koszulki czy bluzy, lecz w XXI w.


przydałoby się coś nowszego.


Żyjemy w czasach, gdy dużo osób posiada kilka laptopów. Zresztą przecież obecnie wewnętrzny dysk mają wszystkie przyrządy, czyli np. smartfony, konsole do gier czy też choćby notebooki. A między nimi trzeba jakoś przenosić dane. Korzystanie z WI-FI nie zawsze jest bezpieczne, lecz biorąc pod uwagę powyższe, stworzono idealne rozwiązanie: zindywidualizowany gadżet reklamowy, za pomocą jakiego można w bezpieczny sposób przenosić informacje między różnego typu sprzętami. Jest to pendrive silikonowy, który przygotowywany jest na specjalne zamówienie w agencji marketingowej, a który może wyglądać dokładnie tak, jak logo zamawiającej go spółki.
buty damskie
Author: Clarks
Source: Clarks


Niesamowita rzecz: nie dość, że kształt czy też odcień może być praktycznie dowolny, to jeszcze tego typu przedmiot będzie niezwykle trwały na jakieś uszkodzenia mechaniczne. W praktyce mogłyby one wyglądać jak jakiegokolwiek typu zwierzątko lub samochód czy też budynek. Wszystko jest możliwe, a ograniczeniem może być wyłącznie wyobraźnia zamawiającego. Na takim silikonowym pendrivie można naturalnie umieścić dowolny napis, a pojemność urządzenia także mogłaby być kwestią decyzji klienta.


Istnieją poza tym takie urządzenia, które są wyprodukowane w formie opaski na nadgarstek.

Sprawdź inne pokrewne niezwykle przydatne źródło informacji na objaśniany temat - kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w serwisie nawilżacz powietrza blaupunkt ahs801.

Warto podążać z duchem czasu, ponieważ może to symbolizować, że firma jest nowoczesna.

Tags: komputer, komputery, firma, kształt