Żyjemy w czasach niekończącego się szumu informacyjnego. Jak sobie z nim poradzić, jak przetrwać w takich czasach?

Posted on 31/01/2019 8:32am

Wielkim władcą dzisiejszych czasów jest szum informacyjny. Nie da się wszystkiego ogarnąć w sposób logiczny i całościowy, ciężko jest znaleźć odpowiedni ciąg przyczynowo – skutkowy, niełatwo określić, co jest dobre, a co złe.


Reklamy plakatowe
Author: Andy Walton
Source: http://www.flickr.com
To najłatwiejsza droga by zająć skrajne stanowisko – kiedy brakuje życiowych drogowskazów, to znaczy, że chcemy opowiedzieć się po jakiejś ze stron. Niestety, często zdarza się tak, że skutki takich czynów sięgają bardzo daleko i ciężko jest je odwrócić.

Pełna skrzynka nie oznacza już posiadania dużej ilości ludzi, z którymi wymienia się je, czyli, listów wysłanych do nas od przyjaciela czy przyjaciółki, gorących pozdrowień z dalekich krajów czy zwykłych życzeń. Obecnie poczta zarówno tradycyjna, jak i elektroniczna, to najczęściej skrzynka pełna gazetek promocyjnych, ulotek czy ofert.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej wiadomości na ten temat, wejdź tu, to faktycznie świetne omówienie prezentowanego zagadnienia.

Przeglądając je, robimy to zazwyczaj od niechcenia, chyba, że szukamy jakieś konkretnej usługi, czy produktu. Są one dla nas codziennością, po prostu są, niczym zwykły element układanki codziennej. Nie zgodzą się jednak z tym osoby, dla których takie gazetki promocyjne i inne foldery są ważne.

Często za ich pomocą takie osoby mogą się dowiedzieć o promocji w najbliższym markecie czy jakiejś ciekawe wyprzedaży. Takie gazetki z największą uwagą oglądają dwie grupy ludzi – ludzie starsi oraz dzieci, których przyciągają kolorowe obrazki, zresztą mówiąc o tradycyjnej poczcie, nie powinno raczej nas to dziwić. Młodzi ludzie bowiem wszędzie zostawiają swoje
Reklama zewnętrzna
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
e-maile, więc raczej tą drogą, a nie tradycyjną pocztą dostarczane są gazetki ofertowe.

Jednakże nie jest to regułą, gdyż wiele firm dostarczających takie informacje robi to w sposób tradycyjny – za pośrednictwem zwyczajnej poczty, jak i nowoczesny – na skrzynkę mailową. Nie zapominajmy również o jeszcze nowocześniejszych kanałach komunikacji, jak profile w mediach społecznościowych czy reklamy na smartfonach czy tabletach.

To jednak reklamy skierowane zdecydowanie do targetu dość młodego, do trzydziestu lat. Ludzie starsi preferują tradycyjne kanały komunikacji, no przecież przyjemnie tak usiąść przy herbacie i pooglądać gazetkę reklamową.

Jeśli istotnie masz zamiar bardziej poznać takie zagadnienie, kliknij dodatkowo tutaj oraz zdobądź pomocne szczegóły (https://bestem.com.pl/produkty/stojaki-tekturowe/). Ono bez wątpienia będzie dla Ciebie użyteczne.

Po kolejnym łyku herbaty zastanowić się nad kolejnymi zakupami. Co więcej, teraz są czasy na promocje, bo każdy sklep obniża ceny i walczy tym samym o klientów. Korzystamy na tym my wszyscy – tradycyjni i nowocześni.

Tags: informacje, reklamy, usługi