Wyprawka dla potomka. Kiedy rozpocząć?

Posted on 30/11/2019 7:21am

Czas ciąży to okres, w którym można spokojnie kompletować wyprawkę dla bobaska. Nie ma co z tym ociągać się i odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Miejmy na uwadze, że brzuszek z miesiąca na miesiąc staje się coraz to większy, a co za tym idzie, nasz organizm jest coraz w wyższym stopniu obciążony.

Nocnik
Author: Keith Rowley
Source: http://www.flickr.com
Na pewno łatwiej będzie nam biegać po sklepach, kiedy brzuch jest jeszcze mały, czujemy się doskonale, nie męczymy się zbyt szybko, nie boli kręgosłup. Oprócz tego koszty, mające związek z pojawieniem się oseska na świecie, nie należą do małych i warto je rozłożyć w czasie. Co prawda nie musimy kupić wszystkiego zaraz, bo po co nam na przykład huśtawka bądź nocnik dla dziecka , ale pomimo to podstawowych wydatków i tak jest wiele, natomiast wybór jest olbrzymi, zatem warto przygotować się do tego wcześniej.

Nie daj ponieść się zakupowemu wariactwu. Zasada numer 1 to: Kieruj się rozsądkiem oraz uzbrój się w silną wolę przed wkroczeniem do marketu Ekspozycje z akcesoriami oraz ubrankami dla osesków są tak piękne, iż istotnie trudno się im oprzeć i przejść blisko nich obojętnie. Wybierając konfekcję dla dzidziusia, kieruj się przede wszystkim komfortem. Nie kupuj ubranek ze względu na ich ciekawy wygląd, gdyż nie wszystko złoto, co się świeci.

Ubranka powinny być uszyte z naturalnych, delikatnych tkanin dobrej jakości, wykańczanych delikatnym szwem.

Odwiedź mój serwis (https://jeger.pl/pl/282-efekty-dekoracyjne-do-scian) - należy kliknąć na umieszczony poniżej link i w nowym artykule można przeczytać ekstra treści na ten ciekawy temat.

Możesz od razu nie uwzględnić ubrań z guziczkami przy szyi. Odpadają także te z zatrzaskami na plecach, ponieważ są niewygodne. Wybieraj te, które mają zatrzaski w kroku, gdyż znacznie upraszczają a także przyspieszają one przewijanie bez potrzeby całkowitego rozbierania maleństwa. Do najwygodniejszych, zarówno dla bobaska, jak i dla mamy, należą pajacyki rozpinane z przodu na całej długości.

Wyprawka dla malucha uzależniona jest również od pory roku, w której przychodzi on na świat, gdyż maluszek urodzony w lecie nie będzie potrzebował grubych koców, kombinezonów lub ciepłych czapeczek. Nie nabywaj zbyt wielu ciuszków w najmniejszym rozmiarze. Bobas rośnie błyskawicznie i poniektórych z nich możesz nie zdążyć mu założyć ani razu. Najlepiej zastanowić się, które rzeczy oraz akcesoria są naprawdę koniecznie. Z całą pewnością będzie to głęboki wózek. Najlepiej sprawdzą się wózki klasyczne (polecamy włoskie lampy) - zobaczysz tutaj.

Tags: Ciąża, akcesoria, kombinezon, kupuj