Wybieramy lodówkę - na co kierować uwagę?

Posted on 10/09/2019 3:07pm

Aromatyczne wonie, zróżnicowane smaki - jest to domena rozkosznych kulinarnych podróży. Aby jednak móc się w nie wybrać, konieczna jest chłodziarka.


To sprytne urządzenie AGD, które w handlu pojawiło się już w roku 1862, sumiennie dba o to, by żywność przechowywana była w należytej temperaturze, a co się z tym łączy, była dłużej świeża.
poduszki dekoracyjne
Author: Joanne
Source: http://www.flickr.com


Zakup chłodziarki jest to czynność wielce prosta, jednakże wybór stosownego przyrządu dopasowanego do indywidualnych wymogów, to już temat na poradnikowy artykuł. W poniższym przekazie postaramy się zatem podpowiedzieć na co kierować uwagę, nabywając lodówkę perfekcyjną.


kosmetyki
Author: Mustela
Source: Mustela


Przetwory warzywne
Author: Tarsmak
Source: Tarsmak


Jak wielka powinna być schładzarka? To newralgiczne pytanie, które trzeba sobie zadać na początek. Kawalerowi powinno starczyć urządzenie o pojemności 120-130 litrów. Kiedy mieszkasz z współmałżonkiem, trzeba doliczyć 30 litrów ekstra (i w taki sposób na każdą dodatkową osobę). Pojemność zamrażarki? Ten aspekt uzależnij od indywidualnych preferencji.

Interesują Cię informacje na ten temat? To bardzo dobrze, gdyż posiadamy pełny wpis (https://pieczatki.pl/katalog-produktow/pieczatki-imienne-podpisowe/), który zawiera jedynie informacje, których właśnie potrzebujesz.

W najbardziej oszczędnej wersji jest to plus minus 50 litrów na osobę. To, w jaki sposób schładzarka została opracowana w środku, jest bardzo ważne. Kieruj zatem uwagę na rozlokowanie półek schładzarki oraz opcje ich regulacji. Półeczki bywają szklane albo plastikowe (te pierwsze wytrzymują nawet 20-cio kilogramowe obciążenia). Dodatkowo urządzenie musi być wyposażone w specjalne komory na mięso i warzywa. Trzeba mieć na uwadze, że najlepsza temperatura dla warzyw to 5 stopni Celsjusza - dzięki takiej temperaturze długo zachowają chrupkość oraz nie tracą witaminek.
Doskonale jeśli producent wyposażył chłodziarkę w sprytne dodatki, np. stojak na flaszki czy pojemnik do przechowywania jajek.

Zapewne masz chęć przeczytać komentarz spod linku (https://www.bootky.pl/creepersy-demonia)? Jeżeli tak, to rewelacyjnie. Może i Ty zechcesz podzielić się z nami swą ocenę.

Zapytaj, czy zamienne części takie jak przykładowo pompy do lodówek są łatwo osiągalne.

Tags: Kupno, zapach, sposób, skład