Wizytówka drukowana na jednej stronie, na sztywnym kartoniku

Posted on 03/12/2019 7:57am

W obecnych czasach bilet wizytowy jest nieodzownym Składnikiem reklamowym. Żeby była efektywna powinna ona spełniać pewne warunki. Wizytówka nie musi być piękna, zaskakująca, bądź kolorowa.


Hortensja
Author: jr conlin
Source: http://www.flickr.com
Powinna być (jeszcze więcej) przede wszystkim profesjonalna i tematycznie połączona z profesją.


Dobre wizytówki stomatologia w szczególności powinny być maksymalnie proste w formie. Schludne, oszczędne zaakcentują ważność i fachowość. Wizytówki wymieniające zaledwie imię i nazwisko wykorzystywane są rzadko. Wizytówki służbowe biznesmena powinny być zaopatrzone w pełne informacje. Wizytówka musi mieścić imię i nazwisko, poniżej zajmowane funkcje, a w dolnych rogach biletu nazwę i adres miejsca firmy, oraz numery telefonów, oraz adres e-mail.

Na niniejszej stronie znajdują się atrakcyjne wątki, jednak przeczytaj też dodatkowe tematyczne wątki (https://fabrykaoptyka.pl/), ponieważ one również na pewno Cię zainteresują.

Logo firmy umieszcza się albo w centrum wizytówki, ponad imieniem i nazwiskiem, lub przy danych adresowych.


Wizytówka Powinna być drukowana na jednej stronie, na sztywnym kartoniku, najlepiej białym, ale jest dopuszczalny inny, delikatny kolor. Strona zadrukowana wizytówki powinna posiadać fakturę gładką, lub porowatą, ozdobną, ale nie zwracającą zanadto uwagi. Część spodnia powinna być pusta, gdyż użytkuje się ją do prawdopodobnej korespondencji, bądź zapisania wiadomości przeznaczonych dla ludzi wymieniających bilety wizytowe.


Obecnie wizytówka jest nieodłączną częścią marketingu, toteż właściwe połączenie barw jest w stanie uczynić z wizytówki ciekawy, a również niezapomniany wyrób. Wizytówki są przydatne nierzadko w najmniej oczekiwanej chwili. Dlatego zawsze warto mieć je przy sobie.

Tags: firmy, zestaw, marketing, Składniki