Świetny sposób na niecodzienny oraz bardzo użyteczny gadżet reklamowy

Posted on 15/10/2022 7:57am

W przeszłości dane komputerowo przenoszono między różnymi komputerami na dyskietkach albo (później) na płytach CD/DVD. Obecnie od kilku ładnych lat, wykorzystujemy do tego celu niewielkie narzędzia o nazwie pendrive.
Są one określane też jako "gwizdek".


ogród
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Urządzenia te nie zawierają żadnych automatycznych składników, które są tak podatne na jakiekolwiek awarie mechaniczne. To istotny argument, jeżeli chcielibyśmy porównywać pendrive do jego najważniejszego konkurenta, czyli dysku zewnętrznego HDD. Podobieństwem jest z kolei to, że oba te rozwiązania podłącza się do slotu USB. Dla w najwyższym stopniu rygorystycznych klientów, pośród których są też osoby odpowiedzialne za marketing, powstała również możliwość zlecenia takiego produktu jak pendrive silikonowy. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że można by nadać mu praktycznie dowolny kształt 2D albo 3D. Inaczej mówiąc pendrive w formie logo firmy byłby znakomitym gadżetem reklamowym. Podmioty, które zajmują się produkcją takich gadżetów do każdego kolejnego wzoru powinny wykonać specjalną matrycę.


pendrive silikonowy
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com


Uniwersalność oraz praktyczność surowca wykorzystywanego do tworzenia tego typu gadżetów powoduje, że wykonalne jest uzyskanie niemalże każdego kształtu.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej witryny, gdzie przygotowaliśmy pouczające artykuły - wejdź w link stojaki na ulotki.

Czas realizacji jest w pewnej mierze zależny od bieżącej liczby zamówień, jednak zazwyczaj są to ok. 3 tygodnie od daty akceptacji początkowego projektu.
Ten z kolei jest możliwy po kilku dniach od daty złożenia zamówienia. Projekt taki jest przedstawiany wcześniej jako wizualizacja przestrzenna. Najmniejsza liczba zamówienia to 50 sztuk w wypadku kształtów 2D oraz 100 sztuk dla kształtów 3D.

Tags: projekt, komputer, firmy, firm