Świat jest małą wioską - można więc pracować w różnych zakątkach świata, tylko musimy przetłumaczyć ważne dokumenty

Posted on 10/09/2019 3:07pm

W Polsce ostatnimi czasy można dostrzec dużo obywateli z byłych krajów Związku Radzieckiego. Chcą oni w Polsce znaleźć pracę i rozwijać się.
Warunki są korzystniejsze u nas niż w Rosji, więc nie powinniśmy się temu dziwić.


Tulipany
Author: cliff1066


Od kiedy Polska stała się członkiem Unii Europejskiej, jest o wiele ciekawszą opcją na nowy dom dla wielu ludzi. Przybywają do nas Chińczycy, ale także Rosjanie. U nas zakładają rodziny, pracują i płacą podatki. Uczą się naszego języka, który szczęśliwie jest odrobinę podobny do ich języka, więc jest im łatwiej. Jeśli skończyli tam studia i dostali dyplom, to będą zmuszeni go przetłumaczyć. Wszelkie oficjalne papiery powinny być w Polsce tłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Rzecz jasna, powinniśmy za to uiścić opłatę, ale nie będzie to znaczna kwota. Jeżeli jesteś z zagranicy i mieszkasz w stolicy naszego kraju, to z pewnością spodoba Ci się to miasto. Jeśli potrzebny będzie tłumacz przysięgły rosyjski Warszawa z pewnością posiada co najmniej kilku fachowców. Obejrzą oni wszelkie dokumenty, wycenią tłumaczenie i poproszą nas o zgłoszenie się po nie na następny dzień albo trochę później. Ogólnie rzecz ujmując, ciężko wyobrazić sobie, żeby w Warszawie nie można było znaleźć tłumacza tak znanego języka jak rosyjski.
Przecież rodacy robią interesy z braćmi ze Wschodu, zatem spory odsetek obywateli uczy się ich języka. Dodatkowo, wiele starszych osób po dziś dzień pamięta ten język z czasów socjalizmu.

Tags: obraz, miasto, gra