W ostatnim czasie trendy zrobiły się wśród kobiet (ale nie tylko) duże torebki z przeróżnymi designerskimi tematami

Posted on 17/04/2020 10:28am

Jeszcze jakiś czas temu modne były torebki z myślami przewodnimi z wielu turystycznych kurortów. W taki sposób osoba, która ją miała podawała niejako informację, gdzie wybrała się ostatnio na wczasy albo jakie jest jej ulubione miejsce.


torba z kotem
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com


W obecnych czasach moda przeobraża się niezwykle szybko. Dzisiaj jest modne coś, co już za jakiś czas będzie passe.

Zaintrygowały Cię ekstra informacje podane w tym wpisie? Niezwykle przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą następnymi notkami. Czekamy na recenzję!

Jedni idą za trendami, a inni twierdzą, że nie chcą być niewolnikami i zamawiają wyłącznie to, co im się podoba. Jednak, co by nie myśleć, to często dziś dostrzec można na ulicy torba z kotem. Bywają one czasami niewielkie, a czasami duże. Mają przeróżne kolory.ten link obrazy na szkle obrazy na szkleNiekiedy jest to para wtulonych w siebie kociaków zapatrzonych w gwiazdy, które wyglądają niemalże tak, jakby wślizgnęły się na obraz Louisa Waina. Czasami design jest totalnie odmienny, ponieważ mamy nadrukowaną dużą ilość małych kotów, które robią zabawne miny. Pod każdym mamy napis, który informuje o tym, jakie konkretna mina wyraża uczucie - radość, znudzenie albo zmęczenie. Torby zwykle posiadają w środku przegródki albo kieszenie na dokumenty oraz portfel. Czasami zamykane są na rzepę lub zamek błyskawiczny. Także materiał, z którego wykonana jest torba z kotem może być różny - czasami są to torby z filcu albo lnu.
Musimy zamawiać takie torebki, które w jakiś sposób będą demonstrować nasze zainteresowania. Mamy możliwość mieć takich toreb kilka - co u kobiety jest sprawą normalną i nikogo nie powinno zaszokować. Wybór torby zależy od nastroju, pory dnia czy okazji.

Tags: kolory, kobiety, trendy