W obecnych czasach regularnie można spotkać się z przykładami różnych gadżetów promocyjnych - nawet ciuchów

Posted on 19/12/2022 1:54pm

Już dawno przyzwyczailiśmy się do tego, że prawie na każdej rzeczy można umieścić reklamę. Dziś zaczyna się nowa era reklamowych gadżetów - mianowicie ubrania.


Jeżeli zdaje nam się, że dla fachowców od reklamy istnieją rzeczy których nie są w stanie zrobić, to mylimy się.


sukienka
Source: pixabay.com


Powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę. Ich celem zawsze jest znajdowanie kolejnych możliwości reklamowania przeróżnych artykułów. I tak jak przez wiele miesięcy popularne były różnego typu kubki albo Pen Drive'y, to dzisiaj zaczyna się nowa eta. Modne zaczynają być ubrania z nazwą przeróżnych korporacji. Osoba, która je zakłada, jest w pewien sposób żywą promocją. Bardzo modne są ostatnio kurtki reklamowe. W szczególności w tutejszym klimacie spełniają one rewelacyjnie swoje zadanie, gdyż praktycznie przez okrągły rok możemy je nosić. Nawet w okresie wakacji, jeżeli akurat nie ma saharyjskich temperatur. Kurtki tego rodzaju zazwyczaj posiadają nadruk firmy Tritex - (drukowanie na tkaninie) na plecach, ponieważ jest to największa powierzchnia. Mają też średniej wielkości logo z przodu - najczęściej gdzieś w okolicach prawej lub gastro centrum wózki transportowe nierdzewne lewej piersi. Są to dwa najbardziej widoczne dla innych miejsca. Nie jest to tani "gadżet" (w przeciwieństwie do kubków), dlatego dyrektor na pewno wręczać będzie je wyłącznie wybranym klientom czy kontrahentom.
Należy pamiętać również o tym, że by kurtka była noszona z przyjemnością przez obdarowanego, to powinna być wykonana z najlepszej jakości materiału. Nikt przecież nie będzie miał zamiaru założyć kurtki, w której będzie wyglądał jak bezdomny.

Tags: materiał, gadżet, ciuchy, reklamy