W jakie rzeczy dobrze jest się zaopatrzyć czekając na narodziny dziecka? Co może być przydatne na pewno?

Posted on 18/08/2017 9:35am

W domu, w którym pojawia się nowy członek rodziny najczęściej zachodzą duże zmiany. Z pewnością potrzebujemy dużo sprzętów, jakich normalnie nie używamy.
termofor dla niemowląt
Author: adam79
Source: www.flickr.com


W co powinniśmy się zaopatrzyć. Co jest przydatne na pewno?


paputki skórzane dla dzieci
Author: Besta Plus


Już w czasie czekania na dziecko, przydatne są niektóre sprzęty. Przykładem jest poduszka rogal, jaka może pomóc wygodnie się wyspać, gdy dużych rozmiarów brzuch już to uniemożliwia. To rzecz ogromnie pomocna, którą jeszcze niedawno zastępowało parę małych poduszek. Jednak teraz już nie musimy poszukiwać wygodnej pozycji, bo poduszka rogal może ją zagwarantować.


Na pewno istotne jest zrobienie przytulnego miejsca dla naszej pociechy. Tutaj już przyda się dużo rzeczy. łóżeczko oraz odpowiedni materacyk to jedno. Natomiast nieodzowny będzie również przewijak, jak i oświetlenie, jakiego będziemy używać nocą, gdy dziecko będzie się budziło. Termofor dla niemowląt zapewni miłe ciepło. Na spacery oraz jazdę samochodem trzeba zaopatrzyć się w wózek oraz fotelik dziecięcy odpowiedni do wieku, aby bezpiecznie przewozić dziecko - zobacz przykłady.


koszulki
Author: State Farm
Source: http://www.flickr.com


Przydatna jest spora ilość ciuszków. Malutkie dzieci przebiera się parę razy dziennie. Dlatego często zużywa się duże ilości ciuchów. Dobrze jest być przygotowanym oraz mieć w zapasie trochę ubranek. Przydadzą się też skórzane paputki na stópki oraz przyjemne dla skóry dziecka skarpetki - Fiorino ma paputki dla wszystkich dzieci.
Jak widzimy jest tego trochę, nie mówiąc już o specjalnym pożywieniu, mleku czy pieluchach. Z pewnością jest wiele produktów, które są pomocne, natomiast nie są nieodzowne. To jest zależne od możliwości finansowych.

Tags: dziecko, części, łóżeczko