W jaki sposób znaleźć idealny zespół weselny?

Posted on 05/12/2017 3:46pm

Mówi się, że sukces weselnej zabawy zależy od godziwego menu oraz dobrej orkiestry. Dzisiaj o tym drugim: o wyborze perfekcyjnego zespołu na wesele.


biurko
Author: Rafael Mizrahi
Source: http://www.flickr.com


Panie
Author: INNATEX Messe
Source: http://www.flickr.com
Zamawiając grupę weselną, weźcie pod uwagę kwestię finansową. Koszt kapeli uzależniony będzie od jego liczebności, rozmaitości wykorzystywanych instrumentów oraz czasu trwania występu. Większa orkiestra - większa cena, każdy z muzyków musi być opłacony. Powinniśmy także wziąć pod uwagę, że dwóch klawiszowców nie będzie w stanie zagwarantować wam takiej jakości wykonania utworów, jak zespół z perkusistą, gitarzystą jak też pianistą. Czas pracy wykonawców również rzutuje na cenę za usługę. Zazwyczaj ich praca obejmuje 12 godzin, bo tak długo trwa przeciętne przyjęcie weselne. Jeżeli nastanie brzask, a wasi goście dalej chętnie będą pląsać po parkiecie, być może będziecie musieli przedłużyć czas pracy grupy, co najczęściej łączy się ze stosowną dopłatą .


regał
Author: Friends Life
Source: http://www.flickr.com


Na pewno powinniśmy poszukać zespołu z doświadczeniem scenicznym. Obycie oraz znajomość weselnej branży zaprocentuje podczas przyjęcia: członkowie zespołu nie wyłącznie grają i śpiewają, lecz również prowadzą z gośćmi specyficzny dialog. Zachęcają do tańca, proponują toasty, etc. Jeśli zamieściliście to w umowie, prowadzą także wszelakie zabawy weselne, z oczepinami włącznie. W tej kwestii przydać mogą się konkretne ustalenia z wodzirejem.


Znalezienie wspólnego języka jest tutaj niesłychanie istotne - zwróćcie uwagę , czy zawody są rzeczywiście zabawne i sympatyczne, ale jednocześnie nie ośmieszają jak też nie krępują gości. Wyraźnie określcie poziom, który was satysfakcjonuje. Ważna jest również wizytówka zespołu muzycznego - powinniśmy znaleźć na niej wszelkie konieczne dane.

Tags: dzieci, informacje, rzeczy, dane, opon