W jaki sposób niewielki upominek zdołałby ocalić piękną fryzurę?

Posted on 17/09/2019 7:34am

Dając jakiejś osobie prezent trzeba się dobrze namyśleć, który prezent nie będzie zaniesiony niedługo na jakiś pchli targ. Skarpetki - to mogłoby okazać się zbyt niewyszukane.


Jest jednak coś, co mogłoby rozwiązać ten problem: bardzo praktyczny mały parasol.


goście
Author: Coanri/Rita
Source: http://www.flickr.com


Taki towar, nie dosyć, że jest stosunkowo mały i mógłby być składany, to może mieć mechanizm, za pomocą pojedynczego przyciśnięcia przycisku szybko rozłoży lub złoży bardzo cienką poliestrową czaszę. Może także posiadać stworzony z nierdzewnej stali oraz włókna szklanego stelaż. Taki mały parasol w etui to znakomity upominek niemalże dla każdej osoby. To, co go wyróżnia, to niezwykle mały, mający poniżej 20cm rozmiar. To dlatego mógłby być przenoszony w wytwornym etui, które bardzo przypomina te od okularów. Można by je włożyć tak do damskiej torby, jak i męskiej aktówki. Ponadto, parasol posiada również typowy pokrowiec. Jest on podobnie jak czasza wykonany z poliestru.
Kolor samego parasola można by naturalnie dopasować do swego gustu - do nabycia są zarówno ciemne (czerń czy ciemna zieleń), jak i jasne (czerwony czy też jasnoszary). Dostępne są naturalnie wersje w przeróżne wzorki. Cena parasola jest niezwykle kusząca oraz wynosi ok. 50 złotych. To bardzo mało, zwłaszcza, że jest to parasol wyprodukowany przez popularną oraz cenioną spółkę. Znakomicie może nadawać się na prezent zarówno dla brata, jak i dla ojca.


naturalnie w odmiennej Kolorystyce także np. dla matki. One szczególnie ucieszą się z takiego niewielkiego parasola, gdy nagle po wyjściu od np. fryzjera zaskoczy je padający deszcz.

Tags: Kolor, natura, firm, skład