W jaki sposób można skutecznie przedstawić spółkę na konferencji?

Posted on 17/01/2018 12:17pm

Jednym ze sposobów, w jaki spółki mogłyby zaznaczać swoją pozycję na rynku jest organizacja różnych imprez i konferencji. Daje to możliwość do przedstawienia oferty firmy oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Jednak jedynie obecność to jeszcze nie wszystko. Dzieje się tak z tego powodu, że na takich sympozjach pojawia się wiele spółek, od których trzeba się jakoś odróżnić. Aktualnie bardzo często stosowanym sposobem jest tego typu przygotowanie swego stanowiska, żeby jego wygląd był wyjątkowy oraz zapraszał potencjalnych odbiorców do skorzystania z propozycji danej spółki. Taki rezultat otrzymuje się poprzez zastosowanie szczególnej zabudowy, na której są zamieszczane elementy wizualizacji spółki. Jeśli interesuje Cię to, jak duża może być jej cena zabudowa konferencyjna w formie pionowej ścianki nazywanej jako stand-up, może kosztować około 500 złotych. Wspomniana opłata oczywiście obejmuje wykonane na osobiste zamówienie nadruki. Firmy, jakie zajmują się przygotowywaniem takich nośników reklamowych, mają w swojej ofercie przeróżne rozmiary tego typu ścianek. Niezwykle popularny rozmiar to 3x3 m, przy czym istnieje także możliwość wyprodukowania ścianki w innym rozmiarze.


cena zabudowa konferencyjna
Author: gjbell
Source: http://www.flickr.com
pojazd
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com


Razem z taką ścianą może być oferowana tzw. trybunka, za jaką staje osoba, która będzie przedstawiać ofertę spółki. Taka trybunka optycznie jest zachowana w takiej samej stylistyce, co ścianka marketingowa. Oczywiście cała zabudowa konferencyjna jest składana i można ją używać wiele razy na różnorodnych spotkaniach.


Oczywiście tego typu zabudowa może być zabezpieczona laminatem, zaś elementy konstrukcyjne mogą być wykonane z lekkiego aluminium i tworzyw sztucznych. Całość mogłaby być dostarczona w łatwych w przenoszeniu torbach.

Tags: gotowanie, półki, marketing