W jaki sposób dzisiaj wykonujemy zdjęcia?

Posted on 13/10/2018 7:21am

Teraz do robienia zdjęć używamy najczęściej telefonu. Również do robienia selfie używamy telefon na specjalnym wysięgniku.


Takim kijkiem może zostać Mini Selfie Stick.


mini selfie stick
Source: pixabay


Jest wyposażony w mocowanie do telefonu. Gwarantuje to bezpieczne podłączenie Urządzenia bez porysowania obudowy smartfonu. Kijek jest regulowany oraz może być użyty do podłączenia smartfona o jakimkolwiek rozmiarze. Ma on możliwość robienia zdjęć w pionie i poziomo. Kijek nie potrzebuje baterii. Konstrukcja teleskopowa wysięgnika zezwala na jego regulację do ok. 60 centymetrów. Dzięki temu może on niezwykle daleko sięgnąć a równocześnie mieści się w torbie. Pasuje do dowolnego telefonu, którym wykonuje się fotografie przyciskiem zgłaszania. Do kupienia może być w kolorze niebieskim albo różowym.


konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com


Jest to jeden z wynalazków, jaki podbił elektronikę. Dostępne wysięgniki odróżniają się od siebie sposobem wyzwalania migawki. W każdym smartfonie mamy samowyzwalacz. Nie jest sposobem wyzwalania migawki uznawany za wygodny, ponieważ zdjęcie (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-dowodowe) powstaje tu i teraz. Inną metodą wyzwalania migawki jest wyzwalanie jej za pomocą bluetootha. Dzięki temu kijek może mieć pod kontrolą migawkę aparatu w smartfonie. Jest to niezły pomysł, gdyż zdjęcie (http://kodak.wroclaw.pl/) robione jest w odpowiedniej. Robi się to bardzo wygodnie, bo przez naciśnięcie przycisku w rączce narzędzia. Jednak trzeba pamiętać, że bluetooth niesamowicie zżera prąd, zatem tego typu forma zasilania nie pozwala na długą zabawę zdjęciami. Migawkę możemy jeszcze wyzwalać za pomocą pilota.
Jest to komfortowe rozwiązanie dopóki nie zapodziejemy gdzieś pilota. Jest to praktyczniejsze wyjście od przycisku w rękojeści wysięgnika, ale wszystko jest zależne od indywidualnych potrzeb.

Tags: gra, części, moc, Urządzenia, sprzęty