W jaki sposób dopasować właściwe dżinsy do swej figury?

Posted on 04/01/2019 7:44am

Pora odkodować tajemniczo brzmiące nazwy, jakie napotykamy w sklepach ze spodniami. Czym różnią się "slimy" od "skinnów", bądź "bootcut" to to samo, co "boyfriend", no i w których będę wyglądała najlepiej? Słowem, jak dobrać właściwe jeansy do sylwetki?
dolary
Author: Stan Dalone
Source: http://www.flickr.com


Czas zatem odkodować denimową terminologię oraz odpowiedzieć na zapytanie, jak prawidłowo dopasować dżinsy do sylwetki, ażeby przenigdy więcej nie popełnić stylizacyjnego faux pas i nie strzelić sobie w kolano.

Dochodzisz do wniosku, że taki artykuł jest wartościowy? Jeżeli tak, to przeczytaj poza tym ten wiarygodny serwis (http://www.bista.pl/dark-horse-filtry-i-bibulki) - on także zwróci Twoją uwagę.

Bootcut - cechy szczególne to wysoki stan, łagodnie rozszerzana nogawka. Bootcut to doskonały krój dla gruszki jak też jabłka, czyli pań o bardzo obłych biodrach i dużym brzuszku. Wysoka talia jest to gwarancja tego, że nic niekorzystnego nie "wyleje" się zza paska, biodra zostaną uwydatnione, natomiast łagodnie rozszerzana nogawka przywróci figurze odpowiednie proporcje. Wkładaj bootcuty też kiedy posiadasz masywne uda.


dane
Author: Greg Goebel
Source: http://www.flickr.com


Komu będą przeznaczone Lee (dodatkowe informacje) Skinny? Wąskie nogawki wyeksponują każdą niekorzyść nóg oraz pupy. Stąd wąskie rurki poświęcane są chudym osobom. Długość nóg nie ma w tym miejscu większego znaczenia, albowiem im spodnie obciślejsze, tym bardziej je wydłużą. Boyfriend. Szczególne cechy: luźny fason, obniżony stan zwężana ku dołowi i wywinięta nogawka. Komu są określone? Wysokim damom, którym nie straszne optyczne skrócenie nóg, obniżenie sylwetki i skupienie uwagi na dolnej partii ciała.
Boyfriendy winny nosić kobiety, jakie nie mają niczego do zarzucenia swej sylwetce od pasa w dół. Należy mieć na uwadze: wysoki stan wydłuża postawę, wywinięte nogawki wizualnie skracają nogi, ogromne kieszenie na pupie, wizualnie ją powiększają.

Tags: styl, gwarancja, sklep, sposób