Uzdrawiające a także magiczne właściwości pewnego kamienia

Posted on 27/02/2022 7:28am

Peridot jest to bardzo rzadka, odmiana Oliwinu - minerału zbudowanego z krzemianu magnezu oraz żelaza. Niekiedy bywa zwany Chryzolitem.


Za jego intensywnie zielony kolor odpowiadają dodatki niedużej ilości chromu czy też niklu.
lustro
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com


Drzewiej, przez wzgląd na podobieństwo do SzmarAGDu, mieniony był „szmaragdem biednych”. Hawajczycy skąd m.in. wywodzi się Oliwin, uważają, że te ładne zielone kamienie są łzami bożka ognia, Pele. Wielkość owych kamieni pozwala jubilerom na uzyskiwanie powyżej 100-karatowych precjozów. Określenie Oliwin pochodzi od charakterystycznej złocistooliwkowej barwy.


Peridot jest kamieniem przydającym śmiałości w realizacji ważnych dla nas planów oraz fantazjowań. Zaplanowane zgodne z naszym duchowym „ja” postępowania są nierzadko trudne do zrealizowania ze względu na wiele czynników zewnętrznych. Jednakże wciąż możliwe do realizacji, jeżeli znajdziemy w sobie odwagę, aby po nie sięgnąć. Odwaga jak też podejmowanie ciężkich postanowień to nic innego jak otwarcie na ludzi a także możliwości, które są dookoła. Powiada się, że Peridot jest także kamieniem duchowej, zdrowotnej i pieniężnej obfitości.

Czy interesują Cię tego typu tematy? Jeśli tak, to jeszcze więcej (http://www.maxitec.pl/monitory-samochodowe,c3.html) takiego typu postów stworzono na naszej następnej stronie. Zapraszamy!

Możemy osiągnąć sukces osobisty oraz zawodowy, jeśli nie obawiamy się płynąć z nurtem zdarzeń. Zielona barwa Peridotu wytwarza energię, która oddziałuje na ludzi niczym soczysta, młoda trawa w maju. Czujemy się lekko, spokojnie a także szczęśliwie. Uświadamiamy sobie, iż kłopoty wymagające rozwiązania nie są nami, są na zewnątrz, nie dotykają nas oraz nie ranią.
Zaś ich rozwiązanie okazuje się za chwilę tak proste, iż dziwimy się, czemu dawno temu na to nie wpadliśmy. Oliwin podług medycyny niekonwencjonalnej korzystnie oddziałuje na krążenie krwi oraz układ odpornościowy.

Tags: AGD, rozwiązania, sukces