Urządzenia wysokociśnieniowe niezwykle łatwe w użytkowaniu

Posted on 17/01/2018 2:16pm

Sprzęty czyszczące Karcher gwarantują dużą wydajność i trwałość. Nawet po długim czasie eksploatacji sprawdzona technologia i innowacyjne rozwiązania zapewniają, że sprzęty Kärcher pracują niezmiennie dobrze.
Pistolet Karcher pomoże nie tylko w dużej mierze skrócić czas mycia, ale również podmienić pracę w rozrywkę. Czyszczenie za ich pomocą jest nadzwyczaj łatwe, dzięki czemu można czerpać z czyszczenia zadowolenie. Najlepszej formy i niezawodne urządzenia zdołają usunąć w mig nadzwyczaj trwałe zanieczyszczenia.


zasilacz led
Source: mselektronik.pl


Sprzęty wysokociśnieniowe są niezwykle proste w użytkowaniu, a ilość praktycznych aplikacji jest praktycznie nieograniczona. Należy pamiętać, że napór wody jest najwyższe zawsze przy lancy, toteż przy sprzątaniu trudnego brudu trzeba zawsze chwytać lancę w bliskiej odległości do porządkowanej przestrzeni. W przypadku czyszczenia delikatnych powierzchni odległość trzeba odpowiednio powiększyć. Dysza Karcher posiada zintegrowane 3 dysze w pojedynczej końcówce i przez nie wylatuje woda o rozmaitym kształcie strumienia.


logo
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Zaangażowanie firmy w systematyczne powiększane efektywności narzędzi przy równoczesnej trosce o ochronę środowiska zaowocowało wyprodukowaniem jedynej na rynku linii urządzeń ekologicznych. Wyłącznie narzędzia, jakie realizują stosowne kryteria, z których każde opatrzone jest ikoną mogą być oznaczane owym logo.
Urządzenia z linii ekologicznej cechują się niebywale trwałą, niezawodną konstrukcją, świetną wydajnością, dużą skutecznością, oraz jednocześnie małym poborem energii elektrycznej i niedużym zużyciem wody. Obniża to koszty użytkowania i bardzo dobrze wpływa na środowisko.

Tags: logo, system, Urządzenia