Upominki dla dzieci – najczęstsze pomyłki darczyńców

Posted on 04/02/2022 7:47am

W teorii "podarowanemu koniowi w zęby się nie patrzy". Z darowanych podarunków trzeba się radować. Nawet, kiedy ze swym upominkiem strzelił niczym kulą w płot.
A wybrać upominek dla dziecka na pewno łatwo nie jest, rzekłabym, iż prościej obdarować wszelkie babunie, dziaduniów i mamy na raz, niż kupić doskonały upominek dla jednego malucha. Jakie pomyłki przeważnie popełniamy podczas kupna? I o czym trzeba pamiętać w trakcie urodzinowych, upominkowych sprawunków?


firma - zbliżenie
Author: Manuel
Source: http://www.flickr.com


powódź
Source: pixabay.com


Jeśli dzieciątko nie skończyło minimum trzech lat, to powinieneś pogodzić się z tym, iż upominki nabywasz również jego rodzicielom. Tak jest, dlatego że do 3 roku życia to opiekunowie głównie bawią się z maluchami, wskazują im, jak zabaweczki działają, a przede wszystkim: sprzątają po swych potomkach. Jeśli więc raz na miesiąc przynosisz w prezencie 100 elementowe puzzle i bez refleksji przynosisz je berbeciowi, aby się bawił, nie zdumiej się, kiedy matka brzdąca któregoś dnia wysypie ci je wszystkie na głowę. W wypadku młodszych dzieci dużo lepszym wyjściem będzie przykładowo pluszowy rekin. Niektóre prezenty z pewnością powinniśmy konsultować z rodzicielami.

Szalenie zajmującym zdał Ci się ów artykuł i opisane w nim treści? To świetnie! Wejdź w podany link i przeloguj się na następny adres tej podstrony (https://www.programylojalnosciowe.pl/).

Masz chęć nabyć wnuczce tablet? Podpytaj rodziców malucha, czy tego typu upominek faktycznie jest dziecku nieodzowny, a przede wszystkim – celowy. Chcesz nabyć bombonierkę? Podpytaj, czy nie uczulone być może.
Myślisz o klockach? Podpytaj najprzód, jakiej marki, bowiem być może niezbyt miło jest posiadać w domku 10 zestawów, z czego każdy pasuje jedynie do siebie. Chcesz zrobić dziecku prezent - zrób to z głową.

Tags: dom, Lato, dzieci, firm, podarunek