Tesco gazetki, czy też gazetki promocyjne Carrefour lubią czytać wszyscy. Postaraj się o gazetki jeśli właśnie założyłeś sklep

Posted on 21/06/2018 10:10pm

Założyłeś sklep spożywczy i nie wiesz jak trafić do możliwie jak największego grona klientów? Najważniejsza będzie rzecz jasna reklama i to reklama w każdej formie: przez internet, na telebimach, czy w postaci popularnych gazetek. Te ostatnie cieszą się dużym uznaniem i powinny stosować je nie tylko duże hipermarkety, ale również małe butiki, w jakich asortyment wyróżnia się na tle innych.

Gazetka Tesco
Gdy przeglądamy Tesco gazetki, czy z kolei gazetki promocyjne Carrefour czy też innej znanej firmy, zauważamy kilka punktów wspólnych. Oczywiście na stronie startowej zazwyczaj jesteśmy informowani o najważniejszych promocjach związanych z danymi produktami, które cechuje oczywiście niska cena. Następną kwestią jest podział tematyczny produktów – większość firm dokładnie analizuje układ wszystkich produktów - .

Zazwyczaj mamy osobno zaprezentowany nabiał, osobno pieczywo i wędliny. Gdzie indziej znajdują się także sprzedawane artykuły przemysłowe, które możemy zakupić w sklepie. Następną sprawą jest także wzbogacenie gazetki o elementy, które mają sprawić, że będzie atrakcyjniejsza dla każdego klienta. Popularne są chociażby przepisy z wykorzystaniem produktów, które możemy kupić w sklepie, albo porady kuchenne, które przydadzą się na co dzień. Tego rodzaju rozwiązania stosuje się aktualnie jako niezbędny element gazetki - .


Aby gazetki dotarły do jak najszerszej grupy osób niezbędne jest odpowiednie ich rozdysponowanie, tak, żeby faktycznie stały się efektywnym narzędziem reklamy. Warto skoncentrować się nie tylko na najbliższej okolicy, ale również poroznosić gazetki jak najdalej, przynajmniej co jakiś czas. Zadbajmy o to, by gazetka była rzetelnie zaprojektowana nie tylko pod kątem merytorycznym, ale także graficznym.

Odpowiednie zestawienie barw, niebanalna grafika, rzucające się w oczy motywy, które powtórzą się w każdej gazetce sprawią, że klienci zaczną z niecierpliwością czekać na kolejne wydanie, a na pewno nie wyrzucą egzemplarza bez jego przejrzenia, co jest samo w sobie niezwykle istotne. Świetnym rozwiązaniem i coraz częściej aktualnie stosowanym jest udostępnienie gazetek również online. Tym sposobem, ci, którzy planują u nas zakupy, a nie mają przy sobie klasycznej gazetki, w każdej chwili będą mogli sprawdzić ofertę w internecie.

Tags: Internet, sieci, przepisy, reklama, online