Stanik bardotka jako najczęściej wybierany model

Posted on 17/01/2018 2:09pm

Panie często nie wiedzą, jak wybrać stanik przystosowany perfekcyjnie do swoich wymiarów. Oprócz rozmiarów w obwodzie, znaczący jest także kształt.


Wybór rozmiaru stanika musi być bardzo skrupulatny. Obwód nie może być ani za mały, ani za luźny, jest to szczególnie ważne w wypadku biustonosza bez wspomagających podtrzymanie ramiączek. Powinien być dopasowany tak, by się nie przesuwał i przyzwoicie utrzymywał piersi, a jednocześnie nie był za mały, aby czuć się komfortowo.


Hurtownia fryzjerska
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


wejdź na stronę
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com


Typ push up modeluje i podnosi biust. Poduszeczki umiejscowione w kieszonkach misek akcentują piersi i ściskają je ku środkowi. Wznosi biust ku górze i jest mocno zaakcentowany. Zalecany jest dla piersi malutkiego i średniego. Stanik z kształtowaną miseczką kształtuje biust, ale miseczka bez push up-a nie uwydatni, biust wygląda naturalnie. Jest doskonały pod obcisłą odzież, doskonałe na średnie i obszerne biusty.
okazja
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Stanik bardotka najczęściej kupujemy do ubiorów wieczorowych i sukien ślubnych. Taki gatunek biustonosza porządnie wyeksponuje dekolt. Ten fason stanika ze względu na bardzo małe zabudowanie, również poziomą linie górnego wykroju pasuje do sporych, a zarazem okazałych dekoltów rodzaju łódka. Jest możliwość również zdecydować się na dekolt hiszpański, karo, oraz do sukienki bez rękawów i ramiączek.


Bardotka to jeden z najbardziej wielofunkcyjnych modeli staników, popularny i noszony chętnie przez mnóstwo pań w Polsce i na świecie.


Pamiętajmy jednakże, że aby osiągnąć najodpowiedniejsze efekty, największą uwagę powinniśmy zwracać na perfekcyjne dopasowanie, albowiem wyłącznie wóWCzas możemy cieszyć się w pełni osiągniętym efektem.

Tags: model, kobiety, efekty, WC, natura