Scyzoryk wielofunkcyjny - czyli, jak jedna rzecz mieszcząca wewnątrz dłoni ma możliwość tak ułatwić życie?

Posted on 08/08/2020 9:42am

Niegdyś scyzoryki były wręcz nieodłącznym towarzyszem mężczyzn i dorastających chłopców. W obecnej chwili posiadają je głównie osoby powiązane w jakiś sposób wraz z przyrodą, tacy jak choćby harcerze, czy też jacyś podróżnicy, szczególnie tacy, którzy podróżują po lokalizacjach mało zaludnionych, w których taki wielofunkcyjny przedmiot doczepiony choćby do paska spodni może okazać się wręcz wybawieniem.


Czym jest scyzoryk dobrze wie tak właściwie każdy z nas - posiadanie go jest w pełni legalne, chociaż nie każdy z jego elementów jest bezpieczny.
spodnie
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


gabinet
Author: Antilo


scyzoryk wielofunkcyjny
Author: mixtureusa
Source: http://www.flickr.com


Kiedyś kojarzony ponad wszystko wraz z nożykiem, dzisiaj posiada tak dużą ilość elementów, iż może to nawet i zadziwić, ponieważ jest niemalże identycznie mały jak był niegdyś. Scyzoryk wielofunkcyjny, ponieważ tak możemy go również nazwać, posiada tak naprawdę od tylko kilku do kilkunastu, a nawet i kilkudziesięciu elementów, które mamy możliwość stosować w każdym miejscu, o każdym czasie, jeżeli jedynie będzie naszym osobom potrzebny. Takie scyzoryki mogą posiadać w sobie poza standardowymi ostrzami korkociągi, otwieracze przeznaczone do puszek, śrubokręty małe i duże o przeróżnych kształtach, otwieracze do kapsli, szpikulce, czy też szydła, rozwieracze, oraz kółka do kluczy, pęsetki, wykałaczka, a nawet coś takiego jak mini piła przeznaczona do drewna, oraz niezastąpione zawsze nożyczki.
Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wszystko co możemy odnaleźć w takim "sprzęcie", jednak pomimo tego, jak wiele on w sobie ma jego wymiary oraz waga w ogóle nie bywają tak ogromne, jak może się z początku nam wydawać.

Nie ociągaj się - jeżeli zainteresował Cię nasz post, to zachęcamy Cię do wejścia do wpisu autora, aby obejrzeć kolejne frapujące wiadomości.

br>
Pragniesz czytać dalej wciągającą lekturę? Więc nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj stylowy-mebel.pl na kolejnej podstronie.

Oczywiście im więcej elementów tym scyzoryk jest droższy, średnio jednakże kosztuję one trochę ponad sto złotych za bardziej porządny model.

Tags: podróż, WC, moc, towar, lokal