Scyzoryk wielofunkcyjny - czyli, jak jedna rzecz mieszcząca wewnątrz dłoni ma możliwość tak ułatwić życie?

Posted on 28/10/2019 7:15am

Niegdyś scyzoryki były wręcz nieodłącznym towarzyszem mężczyzn i dorastających chłopców. W obecnej chwili posiadają je głównie osoby powiązane w jakiś sposób wraz z przyrodą, tacy jak choćby harcerze, czy też jacyś podróżnicy, szczególnie tacy, którzy podróżują po lokalizacjach mało zaludnionych, w których taki wielofunkcyjny przedmiot doczepiony choćby do paska spodni może okazać się wręcz wybawieniem.


Czym jest scyzoryk dobrze wie tak właściwie każdy z nas - posiadanie go jest w pełni legalne, chociaż nie każdy z jego elementów jest bezpieczny.
spodnie
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


gabinet
Author: Antilo


scyzoryk wielofunkcyjny
Author: mixtureusa
Source: http://www.flickr.com


Kiedyś kojarzony ponad wszystko wraz z nożykiem, dzisiaj posiada tak dużą ilość elementów, iż może to nawet i zadziwić, ponieważ jest niemalże identycznie mały jak był niegdyś. Scyzoryk wielofunkcyjny, ponieważ tak możemy go również nazwać, posiada tak naprawdę od tylko kilku do kilkunastu, a nawet i kilkudziesięciu elementów, które mamy możliwość stosować w każdym miejscu, o każdym czasie, jeżeli jedynie będzie naszym osobom potrzebny. Takie scyzoryki mogą posiadać w sobie poza standardowymi ostrzami korkociągi, otwieracze przeznaczone do puszek, śrubokręty małe i duże o przeróżnych kształtach, otwieracze do kapsli, szpikulce, czy też szydła, rozwieracze, oraz kółka do kluczy, pęsetki, wykałaczka, a nawet coś takiego jak mini piła przeznaczona do drewna, oraz niezastąpione zawsze nożyczki.
Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wszystko co możemy odnaleźć w takim "sprzęcie", jednak pomimo tego, jak wiele on w sobie ma jego wymiary oraz waga w ogóle nie bywają tak ogromne, jak może się z początku nam wydawać.

Nie ociągaj się - jeżeli zainteresował Cię nasz post, to zachęcamy Cię do wejścia do wpisu autora, aby obejrzeć kolejne frapujące wiadomości.

Oczywiście im więcej elementów tym scyzoryk jest droższy, średnio jednakże kosztuję one trochę ponad sto złotych za bardziej porządny model.

Tags: podróż, WC, moc, towar, lokal