Reklama na telebimie – czyli dlaczego warto inwestować w reklamę medialną

Posted on 06/09/2019 7:38am

Przygotowując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę wszystkie formy reklamy, w tym także reklamę na telebimie. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, jako że z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, gdy zaprezentowany film jest naprawdę ciekawie zmontowany.

Telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Telebim to idealne rozwiązanie, z tymże trzeba zadbać o to, by zaprezentowana reklama stanowiła ciekawą kompozycję. W związku z tym opłaca się podjąć współpracę z profesjonalną firmą zajmującą się przygotowaniem prezentacji firmowej. To, czy długa będzie to prezentacja oraz jakie zostaną zastosowane rozwiązania potęgujące efekt, zależy od pieniędzy którymi dysponujemy. Najlepiej odłożyć większą kwotę na tego typu reklamę, szczególnie, jeśli wiemy, że może ją obejrzeć rzeczywiście spora liczba odbiorców. Wpływa na to oczywiście umiejscowienie telebimu.

Najlepsze są te miejsca, w których generowany jest duży ruch, ale jednocześnie przechodnie, czy kierowcy muszą się na chwilę zatrzymać. Ta chwila przeznaczona jest właśnie dla nas, a właściwie na prezentację naszej firmy. Doskonałym miejscami są więc zwłaszcza różnego typu place i skrzyżowania w mieście, gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna.

Dobrym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka - więcej tutaj. W takim ruchliwym miejscu kierowcy, zwłaszcza w godzinach szczytu muszą mimo woli postać dłużej na światłach.

Sprawdź autorskie www! Tam oczekuje na Ciebie następna rewelacyjna dawka treści na frapujący Cię wątek. Po więcej detali wejdź w poniższy podany link.

Telebim w takiej lokalizacji to zatem najlepsze rozwiązanie. Te parę minut może z jednej strony urozmaicić kierowcom oczekiwanie na światłach, a z drugiej być dla nas idealnym rozwiązaniem na rozreklamowanie usług.

Ważne jest, by wykorzystany film w telebimie był naprawdę interesujący – a zatem świetnie przedstawiał ofertę naszej firmy oraz stosował oryginalne rozwiązania w trakcie prezentacji, dzięki którym kierowcy czy piesi skierują na reklamę swoją uwagę.

Te intrygujące wiadomości posiadają swoją kontynuację. Masz ochotę się z nią zapoznać? Więc idź do strony i tam ciesz się frapującymi tematami.

Warto zastosować również rozwiązania, które zawsze się sprawdzają – humor, niecodzienne sytuacje, czy wizerunek znanej postaci. Rodzaj kompozycji będzie zależny tak jak już uprzednio wspomniano od naszych funduszy. Doświadczona agencja reklamowa będzie potrafiła jednakże zrobić naprawdę oryginalny film za nawet niewielkie pieniądze.

Tags: pieniądze, reklama, lokalizacja, budżet, fundusze, odbiorcy