Regały wjezdne są odpowiednie do gromadzenia wyrobów jednakowych

Posted on 13/03/2019 7:42am

Regały wjezdne to optymalne wykorzystanie dogodnej nawierzchni. Wyeliminowanie wolnej przestrzeni pomiędzy półkami. Możność przechowywania danej jednostki magazynowej w tym samym poziomie. Doskonały dla produktów tego samego gatunku o małej wymianie, oraz przy obfitej ilości palet na jednostkę magazynową.


regał
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Jest to szyk umożliwiający na optymalne eksploatację czynnej nawierzchni magazynowej. Regały przemysłowe (zerknij: ) są stosowne do gromadzenia wyrobów jednolitych, o niskiej cyrkulacji i dużej ilości palet wypadających na średnią powierzchnię magazynu. Opcja składowania towarów o wielorakich gabarytach, po wcześniejszym zdefiniowaniu ich podczas produkcji. Zastosowanie regałów wjezdnych jest wyjątkowo pożądane w przypadku chłodni i mroźni.

Pozwala bowiem na maksymalną oszczędność powierzchni poświęconej na magazynowanie towarów w temperaturze poniżej zera. W magazynie niezbędne są także regały magazynowe, np. z tej strony: . Są to konstrukcje, które upraszczają wjazd do regałów bądź wyżej położonych punktów w magazynie. Można wyróżnić dwa zasadnicze rodzaje podestów magazynowych. Podesty magazynowe stałe i podesty magazynowe ruchome.

Z pewnością przyda Ci się dostęp ekstra (https://www.technicast.pl/) do naszej nowej witryny. Nie ociągaj się, tym bardziej jeżeli zainteresowały Cię opublikowane tu tematy.

Podesty ruchome znajdują coraz szersze stosowanie w przeróżnych branżach wytwórczości, począwszy od sektora budownictwa, fabryk produkcyjnych i
regał
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
składowych, a skończywszy na interesach z branży reklamowej. Ze względu na typ pracy jaki czyni się przy pomocy podestów ruchomych, maszyny te są narażone na utratę stabilności.

Utrata równowagi może być spowodowana np. kiepskimi warunkami pogodowymi panującymi na zewnątrz, niesolidnym podłożem, lub też przeciążeniem podestu. Z powodu znacznego niebezpieczeństwa utraty stateczności podesty są wyekwipowane w serię asekuracji elektrohydraulicznych i mechanicznych. Konstrukcje (www.konstrukcje-reklamowe.pl/) podestowe gwarantują podwójne a nawet potrójne wykorzystywanie powierzchni magazynowej. Podesty magazynowe zostały wykonane z ideą o zapewnieniu kompletnego wyeksploatowania objętości wnętrz składowych w prosty i ekonomiczny sposób, bez przymusu dobudowywania pomieszczeń.

Tags: temperatura, paleta, reklama, regał, magazyn, podest, elektrohydraulika