Przedsiębiorcy, którzy mają w planach rozszerzyć swoją działalność potrzebują zwłaszcza kontaktów

Posted on 22/05/2022 7:22am

Oczywiście, nie są zmuszeni brnąć do tego celu pomalutku i osobiście szukać przyszłych klientów. Wyjście na odnalezienie takich może okazać się inne.


W takiej sytuacji bardzo dobrym wyjściem wydaje się być Kupno bazy danych osobowych.


rodzina
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


W tym momencie momentalnie rodzi się jednak wątpliwość, czy to okazuje się działanie zgodne z prawem, skoro ochrona danych osobowych jest tak pieczołowicie strzeżona przepisem prawa? Trzeba przymusowo w tym punkcie nadmienić, iż kupno takiej bazy danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów bywa po prostu przetwarzaniem, ale mimo to takie wyjście nie jest sprzeczne z obowiązującym prawem. Jeżeli zdecydujemy się na taki zakup powinno się zwrócić tylko baczną uwagę na to, czy podmiot oferujący taką sprzedaż ma wszelakie wymagane ustawą zgody tak samo na przetwarzanie, jak i na odsprzedanie danych. Wówczas sytuacja jest jak najbardziej jasna i nie ma powodu, by się tego obawiać. Powinno się w tym punkcie ująć, iż podmiot mający zgodę na odsprzedanie bazy danych osobowych nie ma obowiązku zwracać się do zainteresowanych z kolejną prośbą o wyrażenie zgody na taki ruch, nawet w sytuacji, gdy od czasu takiego wyrażenia zgody minęło faktycznie bardzo dużo czasu.

Ciekawe fakty o tym obszarze tematycznym zdobędziesz w różnorodnych serwisach, lecz znacząca witryna (https://www.sklep.effector.com.pl/promocje) jest tylko jedna! Sprawdź nas!

Jego upływ nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.
Nie trzeba zatem się obawiać takich rozwiązań, warto tylko skrupulatnie sprawdzić, czy podmiot odsprzedający takie zgody na sprzedaż i przetwarzanie danych ma. To całkowicie wystarczy

Tags: Kupno, czas, olej, piec, zysk