Przedmioty promocyjne jako narzędzie tworzenia marki

Posted on 17/09/2021 1:56pm

Promocja - wyraz który towarzyszy nam praktycznie co dnia. Wystarczy wstąpić do pierwszego lepszego sklepu, z półki, zewsząd przywołują słowa „promocja”. Słysząc ten wyraz w pierwszym momencie mamy skojarzenie z obniżką cen. Promocja to tymczasem nie jedynie sprzedaż w atrakcyjnych cenach wyselekcjonowanych artykułów i nie ogranicza się ona tylko do sprzedaży (chociaż należy przyznać że „Pani Promocja” została najbardziej zadomowiona dokładnie w sklepach). Jednak są to oddziaływania o szerszym wachlarzu możliwości.

Zależnie od profilu przedsiębiorstwa mogą to być różne działania, począwszy od sponsoringu imprez sportowych lokalnych a nawet krajowych bądź międzypaństwowych po skromniejsze formy, a to: jakiś kalendarz z logo firmy bądź też długopisy reklamowe z danymi przedsiębiorstwa jak adres czy numer telefonu. Rozlokowuje się je w punktach gdzie często mamy kontakt z klientem, na przykład w biurze obsługi klienta. Pytanie brzmi - w jaki jeszcze sposób dostarczyć klientom nasze reklamowe długopisy? Możemy na przykład dołączać długopisy do przesyłek posyłanych do klienta z zamówionym towarem.

Jeśli ten materiał okazał się dla Ciebie ciekawy, nie czekaj i zobacz szczegóły tutaj wina czerwone półwytrawne - poznasz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

Klient kupuje w sklepie zdalnym dowolną liczba zeszytów (dajmy na to 20), i do tak znacznego zamówienia dołączamy nasz upominek. Można także długopisy z nadrukiem ulokować w pojemnik na ladzie recepcyjnej, tak żeby każdy nabywca mógł sobie zabrać długopis dla siebie. Będzie on miło kojarzył naszą firmę, a jej dane kontaktowe będzie mieć zawsze "pod ręką".
ważne dokumenty
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Dobrze przeprowadzona kampania promocyjna ma możliwość rozpropagować obiekt kultowy a przez to promować biznes lub markę. Modelowym przykładem może być tu garnuszek popularnej rozgłośni radiowej.Kubeczek ten z logotyp nadawcy jest składnikiem szerokiej kampanii reklamowej budującej renomę. Pozwala radiosłuchaczom utożsamiać się ze swą ukochaną stacją. Żeby go mieć radiosłuchacz musi się nieco wysilić, przez co obiekt ten daje posiadaczowi poczucie elitarności, a wiemy że gros z nas od czasu do czasu pożąda poczuć się wyjątkowo.

Zachęcamy Cię do przejrzenia następnego postu na zbliżony temat - tam znajdziesz ważne wiadomości. Zatem idź do serwisu chów cieląt i ciesz się tym.


Oczywistością jest że same długopisy - nawet najpiękniejsze - to za mało. Za nimi powinno iść skojarzenie z doskonałą jakością jednak to już temat odrębny, dotyczy bardziej przeżycia w warunkach konkurencji aniżeli samej wyłącznie promocji.

Autor logopen

Tags: logo, długopisy, prezent, upominek, długopis, logotypem