Prezentacja - czyli, kolejny temacik który pochodzi z wnętrza cyklu "co to jest?" i "z czym to się je?"

Posted on 15/10/2021 7:23am

Dawno temu słowo "prezentacja", znaczyło tylko jedno, albowiem istniała go Tylko jedna forma - postać występowania publicznego, wewnątrz którym persona prezentująca (prelegent) opowiada słuchaczom daną rzecz, albo jakiś dla przykładu problemik - przedstawiając to w jak najmocniej przystępny oraz przyswajalny sposób.
Jednakże jak to łatwo się domyśleć, nie każdziutki człowiek od razu wszystko łapie, a więc wraz z biegiem postępu czasu formy prezentacji również "ewoluowały". Jak bardzo? Za chwilę się tej rzeczy po dowiadujesz!


modele
Author: Susan Drury
Source: http://www.flickr.com


materiał


Przekazywanie innym wiedzy, równocześnie na temacik jakiejś rzeczy, jak i jakiejś osoby, odbywa się od samego początku ludzkości - wpierw w postaci mówionej (czyli przekazywanej "z wnętrza ust do usteczek"), aby potem przejść na postać pisaną, aby na finiszu połączyć obydwie te postacie za pomocą najlepszego dotychczasowego wynalazku nas ludzi: Komputerka. Prezentacje robione na komputerze są to tak zwane "prezentacje multimedialne" - można wewnątrz nich zawrzeć wszystko co potrzebujemy w prezentacji: wszystkie informacje napisane, oraz głosowe, okraszone odpowiednimi ilustracjami, które pomogą naszym osobom lepiej przedstawić konkretną przedmiot albo osobę.

Jeśli ciekawi Cię prezentowany tekst oraz masz chęć zgłębić więcej na taki temat, to z pewnością oryginalny serwis www okaże się tutaj niezwykle przydatny.

br>
Zaciekawił Cię nasz wpis? Zatem zapraszamy Cię - przeglądnij nową stronę i dokonaj oceny (https://pieczatki.pl/wzory-odbic/pieczatki-kieszonkowe/) naszych starań. W przypadku pewnych niepewności - zwróć się do nas!

Wśród najmocniej popularnych programików komputerowych, wewnątrz których to tworzone bywają tego typu prezentacje, to bez wątpienia program pochodzący ze środka naszego bardzo dobrze znanego Microsofta, który to zwie się po prostu: PowerPoint.
Jest to program płatny, lecz jak do tej pory bywa też bezkonkurencyjny dla innych programów, tak samo płatnych jak również niepłatnych programów przeznaczonych do tworzenia tego typu prezentacji.

Tags: program, dom, czas, sposób, rodzaj