Poszukujesz roweru miejskiego? Wybierz single speed

Posted on 20/11/2018 7:29am

Kiedy tylko nadchodzi wiosna, wiele ludzi zaczyna dużo myśleć o inicjowaniu wysiłku fizycznego, z powodu chęci poprawienia swej formy na wakacje. Wykupują karnet na siłownię, chodzą na kąpielisko, grają w tenisa.Lecz nie każdy człowiek umie wygospodarować sobie odpowiednią ilość godzin każdego dnia, aby móc przeznaczyć go na ćwiczenia. Dlatego dobrym pomysłem jest rower.


rower
Author: ruerto42
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniesz polepszyć swoją sprawność, lecz nie masz czasu ani pomysłu na dodatkową aktywność, przerzuć się na rower - kontynuuj. Każdy z nas co dnia musi podróżować do pracy albo szkoły, dlatego dobrze odłożyć auto i wysilić się nieco w czasie pedałowania. Mamy do wyboru różne opcje, rower na zamówienie, górski, miejski. Ta trzecia opcja będzie najlepsza jeżeli żyjesz w dużym mieście. Możesz zamówić sobie pojazd typu single speed. będzie to rodzaj miejskiego roweru, który zupełnie pozbawiony będzie przerzutek. Dzięki temu jest znacznie lżejszy, oraz tańszy. Niestety single speed nie przyda się do miasta mocno górzystego, bowiem ciężko będzie pokonać nam wszystkie wzniesienia. Jednak w większości miast będzie nam służyć bardzo dobrze. Jest także mniej podatny na wszelkie zepsucia, bowiem ma mniej skomplikowaną budowę. Można zlecić ten rower na zamówienie, jeżeli w twoim lokalnym salonie go nie sprzedają. Lecz w dużych miastach, takich jak Wrocław albo Gdańsk, gdzie ukształtowanie terenu jest płaskie, w większości sklepów można kupić model tego typu. Dzięki temu, że jest niezwykle lekki, nada się zwłaszcza dla pań, które muszą wnosić swój rower kilka pięter do domu.


Pragniesz być w formie? Kup sobie rower.

Doczytaj:


Jeżeli masz w planach podróżować nim po mieście, najlepszą opcją będzie taki typu single speed. Jest niezwykle lekki, niedrogi, wytrzymały, a także dzięki temu, że brak mu przerzutek, można na nim intensywnie potrenować.

Tags: model, Wrocław, miasta, czas