Porządne wygładzenie nawierzchni cery

Posted on 25/08/2018 7:24am

Podkład jest kosmetykiem, jaki większość pań nakłada na twarz każdego dnia. Należałoby więc zainwestować pieniądze na przyzwoity wyrób, żeby jak najlepiej troszczyć się o cerę.


guerlain parure gold
Author: Suedehead
Source: http://www.flickr.com


Podkład można kupić w formie płynu, sztyftu, czy też w kremie, każda pani musi dostosować go do typu cery.


Płynne podkłady są doskonałe dla każdego typu cery, prócz skóry suchej. W wypadku tłustej cery, trzeba po prostu poszukiwać podkładu wolnego od tłuszczów. Podkłady w kremach są cięższe, bogatsze w związki nawilżające i odżywiające skórę, dlatego są świetne do cery suchej i dojrzałej. Podkłady w sztyftach są najstarszym typem podkładów. Sprawdzają się doskonale dla skóry, jaka ma sporo przebarwień i wad.


Podkład guerlain parure gold ze szlachetnymi dwustronnymi złocistymi pigmentami i pierwiastkiem aktywującym syntezę kolagenu. Naturalnie wygładzona skóra o wyrównanym kolorze jaśnieje wyrazistością. Gama mieści 12 świetlistych i ultra naturalnych barw, które tuszują symptomy upływu czasu i zmęczenia.


Chryzantemy
Author: Tanya Hart
Source: http://www.flickr.com


Funkcją podkładu jest ukrycie wszelkich niedoskonałości, wyrównanie nawierzchni skóry, także poprawienie jej kolorytu. Właściwy podkład - (kliknij www.jeger.pl/pl/311-podklady-pod-farby-do-mebli) poza ukryciem niedoskonałości cery powinien pielęgnować skórę i mieć działanie osłonowe. Podkłady znanych firm zawierają filtry UV, składniki nawilżające, witaminy, oraz różne zbawienne dla twarzy surowce.


Idealnie dopasowany podkład winien być niewidoczny.
Powinno się koniecznie dobrać kolor podkładu do karnacji. Ciepły odcień cery źle znosi chłodne barwy podkładu. Podkład - (zobacz https://jeger.pl/pl/podklady-pod-farby-do-mebli/241-jeger-special-primer.html) musi być znakomicie dobrany do koloru cery, względnie o odcień jaśniejszy.

Tags: Kolor, witaminy, cera