Podstawka przeznaczona pod telefon komórkowy - czyli, w jaki sposób wyrobić nawyk do odkładnia telefonu w taki sposób, aby go nie szukać

Posted on 05/05/2020 8:09am

Od lat, odkąd tylko ukazał się pierwszy telefon, który to można było użytkować bezprzewodowo, ludzie zakochali się w nim, lecz wraz z biegiem czasu, kiedy ukazały się telefony typu komórkowego, wielu spośród nas samych zaczęło je gubić i to nawet nie na zewnątrz, lecz wewnątrz własnym domu.


koszt
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
podstawka pod telefon komórkowy
Author: Dekoria
Source: Dekoria


Telefony stacjonarne bezprzewodowe, nawet i obecnie posiadają swój własny "zasięg" i potrzebują ładowania. W tym celu istnieje stacja dokująca, która to najczęściej też obecnie jest do zakupienia razem z komórkami, zamiast zwykłej tradycyjnej ładowarki. Tego rodzaju "stacje" często pozwalają nam łatwo odnaleźć nasz telefon, jeżeli tylko wyrobimy do tego zadania nawyk...


sprzęt na siłowni
Author: Koen Roumen
Source: http://www.flickr.com


Jak można zauważyć, nasz tekst zostanie poświęcony stacjom dokującym, a konkretniej ich alternatywie, czyli podstawce przeznaczonej pod telefon typu komórkowego. Owa podkładka posiada bardzo podobne zadanie co wspomniana wyżej stacja, lecz nie posiada opcji do ładowania, tylko umożliwia naszym osobom odnalezienie naszego telefonu, nawet jeśli nie jesteśmy zbyt "porządniccy". Ów nawyk odkładania w tylko jedno miejsce, często bardzo pomaga, więc dobrze jest go sobie w domu wyrobić. Dla tego konkretnego celu podstawka pod telefon komórkowy bywa wyjściem idealnym. Nawet jeżeli chodzimy po całym domu, który ma kilka pomieszczeń, wystarczy w każdym spośród nich zamieścić po takiej podkładce. Dzięki temu zawsze znajdziemy swoją komórkę. dobrze też zaznaczyć, że tego rodzaju podkładki posiadają bardzo przeróżne formy, od zwyczajnego stojaka, przez specjalne magnetyczne (więcej zwory elektromagnetyczne) podkładki o różnych kolorach i wzornictwach.


Niektóre mają postać na przykład zabawki. Są one doskonałe dla dzieci, w których od razu dobrze jest "uaktywnić" taki nawyk, który to może się przełożyć zarazem też na innego typu rzeczy.

Tags: dom, telefon, części, rozwiązanie, rodzaj