Półbiustonosze idealnie dopasowane

Posted on 13/03/2019 7:47am

Kobiety stosują, od dawnych czasów, mnóstwo zabiegów, mających sprawić że poczują się atrakcyjniej, pewniej, nawet frywolnie. W dyskusjach na temat eksponowania i wyszczuplania sylwetki kobiet dyskutują przedstawiciele obojga płci.
Każda kobieta chce się podobać. Sposób prezentowania siebie, markowość ubrań, kwestia podkreślania walorów – tym różnią się od siebie. Każdy ma swoje granice, uznania, dopuszczalne normy wyrażane ubiorem.


Ponętna bielizna, prześwitujące bluzki, czy półbiustonosze mają swoje orędowniczki w paniach pewnych siebie (link do sklepu tutaj). Takie rozwiązania są silnie akcentowane u pań nieobdarowanych hojnie większymi krągłościami.

Jeżeli zaciekawił Cię zaprezentowany temat, poznaj serwis kołdry puchowe, gdzie znajdziesz obszerne info. Pogłęb swoją wiedzę!

Szczególnie widać to u praktykujących noszenie półbiustonoszy, staników odsłaniających piersi bardziej niż głębokie dekolty w bluzkach. Zgryźliwi określają półbiustonosze składnikiem garderoby sekretarek.

Zostając przy podkreślania, ale już całej figury – swoje plusy na tym polu mają gorsety. Dla wysmuklenia sylwetki panie ruszą po pozostałe ekwipunki „odchudzające” jak pasy wyszczuplające, czy obcisłe koszulki polo (przejdź na stronę sklepu). Dzieje gorsetów to kawał historii mody. Noszone przez wysoko urodzone damy dworów od średniowiecza dziś praktykowane są bez żadnych uprzedzeń. Niezależnie od postury, czy preferencji. Wystarczy jedynie akceptacja kroju jaki wyróżnia gorsety, czyli wcięcie między biodrami a biustem. Dzisiejsze oferty nie zaspokoją pań pojedynczym modelem gorsetu. Twórcy tej kapitalnej części wystroju przygotowali odpowiednie zamienniki: wyszczuplające, z metalowymi fiszbinami, modelujące, wieczorowe, a nawet erotyczne. Wybór pod wszelkie warunki jakie klientki sobie życzą.

Dopasowanie pod numer czy rozmiar, zwłaszcza w modzie pań, jest sprawą kluczową. Ileż to razy zdarza się, że zauroczona „idealnym” egzemplarzem dziewczyna zakupi go wiedząc, że jest nieznacznie za duży lub zbyt obcisły. Owe „za” lub „zbyt” często kończy się fatalnym odczuciem co i tak – w dalszej perspektywie – sprawi, że odłożymy na półkę „niewypał”: sukienkę czy gorset. Ceny półbiustonoszy i gorsetów są bardzo podobne. Oscylują one w okolicy stu złotych, z niewielkimi odchyleniami w obie strony.