Plakatowanie na terenie Katowic - a więc, jak wieszać plakaty, aby nie zgarnęła nas policja

Posted on 05/11/2019 7:48am

Wieszanie plakatów jeszcze kilkanaście lat temu było, jeżeli dobrze pomyśleć, nie do końca uregulowane przez nasze prawo. Żadna osoba się tym zbyt mocno także nie przejmowała, wieszając wszystko w miejscach, jakich to by tylko nie zechciał.


reklama na zewnątrz
Author: Alan Stanton
Source: http://www.flickr.com
W obecnej chwili jednak wieszanie plakatów jest już ściśle określone i chociaż dosłownie każdy ma możliwość to robić, to istnieją lokalizacje, gdzie robić tego po prostu nam nie wolno.


Plakatowanie, a w szczególności w takim miejscu jak Katowice, jest w obecnych czasach szczegółowo określone, gdzie można, a gdzie nie można tego robić. Plakatowanie Katowice, podobnie jak wewnątrz wszystkich większych miastach, posiada po wyznaczane do tego zadania lokalizacje, gdzie bez przeszkód każdy ma możliwość zawiesić własne ogłoszenie, czy też komunikat, a nawet i jak często się zdarza - naszą prośbę o kontakt w celu znalezienia jakiejś zguby. Wielu spośród nas dobrze wie, iż takiego typu miejsca jak tablice ogłoszeń, czy specjalne, przezwijmy je "filary", które kojarzymy jako w pełni okrągłe, wysokie oraz grube słupy - to powierzchnie, na których bez przeszkód możemy powiesić nasz plakat. Jednak wielu spośród nas samych nie ma pojęcia, iż w miastach istnieją też pow wyznaczane do tego inne miejsca, w których w ogóle nie musimy się martwić problemem policji. Kto zatem wie? Otóż wewnątrz każdym choć trochę większym mieście, powstały całe firmy, które profesjonalnie zajmują się plakatowaniem.


Bardzo dobrze znają one każde miejsce na terenie miasta, które można "oblepić" plakatami, więc są one często najlepszym rozwiązaniem z tej dokładnejsytuacji, gdy słowa "nie mam zielonego pojęcia co w ogóle już z tym wszystkim zrobić" wchodzą naszym osobom do głowy i w końcu powodują nadchodząca znienacka migrenę.

Tags: miasta, sposób, osoba, kontakt, lokal