pestki moreli gorzkiej

Posted on 17/03/2022 1:45pm

Większa część spośród nas konsumując owoce obiera je ze skóry, usuwa pestki nie zdając sobie sprawy, ze to najwartościowsze części. To tuż pod skórą skumulowanych jest dużo cennych substancji pełnowartościowych. Nadzwyczaj dobre morele służą zdrowiu i pięknu, regulują ciśnienie, przemianę materii, funkcjonowanie nerek wpływają zasadotwórczo, toteż powinny je jeść osoby chorujące na nadkwasotę. A co robimy z pestką? Oczywiście usuwamy, ale to nieporozumienie.
owoce
Author: Marie Shoots
Source: http://www.flickr.com
Pestki moreli gorzkiej posiadają witaminę B17, inaczej nazywaną amigdaliną albo letrilem. Wykonując w wielu państwach niezależne badania stwierdzono, że substancja ta posiada właściwości przeciwrakowe.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej najlepsze karmy dla kotów danych na innych witrynach - znajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Opisano dużo przypadków jej zbawiennego działania. Efektywność jej to bez mała 100% schorzeń, leczy nawet w najwyższym stopniu podstępne choroby nowotworowe, z zastrzeżeniem, że organizm nie został wcześniej poddany chemii i napromieniowaniom. Działanie witaminy B17, jaką posiadają pestki moreli gorzkiej jest przynoszące efekty i niedrogie - sprawdź na stronie .A co na to sektor farmaceutyczny? Na tej metodzie leczenia nie można zarobić, a możemy wprost stracić, dlatego podważany jest ten prosty sposób walki z rakiem. Im częściej pojawiają się pewne informacje o skutecznych uzdrowieniach tą drogą tym bardziej zwiększają się na nią ataki. Jeśli na szerszą skalę rozniosłaby się wiadomość o efektywności leczenia raka B17 przemysł farmakologiczny odniósłby ogromne straty. We współczesnej sztuce lekarskiej pierwsze wiadomości o zdrowotnym działaniu pestki moreli gorzkiej ukazały się już 50 lat temu. Twierdzi się, że od tego czasu przywrócono do zdrowia około 100 tys.ciąg dalszy tanieoswietlenie.pl tanieoswietlenie.plchorych. Jednak o zbawiennych następstwach działania amigdaliny zapisano już w egipskich zapiskach sprzed 5000 lat. Wodę migdałową polecano do kuracji raka skóry. Bez wątpienia w każdej sytuacji pożądana jest przezorność. Spożywając pestki moreli gorzkiej również nie powinno się przesadzać. Zalecana doza to 1 pestka na 5kg wagi ciała, jednakże nie więcej jak 30 na dzień bowiem przekroczenie może powodować wymioty i zawroty głowy (przeczytaj informacje). Istotne jest, by pestki były gorzkie, pochodziły z moreli hodowanych ekologicznie, trzymane były w miejscu przewiewnym i ciemnym. Pestki moreli gorzkiej prócz amigdaliny zasobne są w witaminy A, E i magnez.Tags: witaminy, badania, Pestki