Parę rad - jakie oświetlenie kupić do swojej toalety?

Posted on 16/08/2021 8:31am

Każda toaleta potrzebuje starannego światła. Decydując się na to do naszego mieszkania, powinniśmy zatroszczyć się o to, aby sprostało naszym oczekiwaniom.


oświetlenie
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Górne oświetlenie łazienki będzie wystarczające w czasie sprzątania, będzie ono jednakże niewystarczające podczas mycia zębów, nakładania make-upu czy golenia. Niezbędne okażą się wtedy dwie lampki, symetrycznie umieszczone na górze lustra, po obydwóch jego stronach. Godne polecenia są mini reflektory, które znakomicie sprawdzają się jako oświetlenie łazienkowe. Swobodnie możemy nimi kierować, tak, żeby światło padało centralnie na naszą głowę.


Nie będą wtedy powstawać zacienienia. Takie funkcjonalne oświetlenie łazienkowe sprawdzi się również w pobliżu kabiny prysznicowej lub wanny. Reflektory zwiększą bezpieczeństwo kąpiących się i ułatwią wychodzenie z kąpieli, szczególnie osobom starszym. Jako oświetlenie łazienki świetnie sprawdzają się też kinkiety zamocowane na ścianach (). Każdy sklep z oświetleniem proponuje ich bogaty wybór – od nowoczesnych, aż po takie utrzymane w retro stylistyce, bez problemu zatem natrafimy na lampę, która dopasuje się do wystroju naszej łazienki. Co jednakże powinniśmy wybrać, kiedy
lampa
Author: HarshLight
Source: http://www.flickr.com
poszukujemy centralnego oświetlenia łazienki? Możemy zdecydować się na na przykład listewkę z rzędem mini reflektorów.


Swobodnie możemy sterować ilością zapalonych lampek, co ułatwi oszczędzać energię. To też znakomity pomysł kiedy zdecydowaliśmy się na małe reflektory przy lustrze w naszej toalecie. Każdy sklep z oświetleniem posiada również szeroką ofertę plafonier. Te zrobione ze szkła, okrągłe lampki pasują nie tylko do toalety. Ze względu na swój prosty design, będą pasować do każdego wnętrza, także pokoju dziennego czy korytarza. Ceny plafonier kształtują się od ok. 150 zł, z kolei za pojedynczy reflektorek albo kinkiet wydamy od ok. 80 zł. Sprawdź

Precyzyjne oświetlenie łazienki nie tylko zagwarantuje nasz komfort korzystania. Zwiększy bezpieczeństwo w czasie kąpieli oraz uprości codziennie zabiegi higieniczne, jak mycie zębów czy nakładanie make-upu. Z bogatej oferty producentów, bezproblemowo wybierzemy coś dla siebie – stylowe kinkiety, designerskie reflektorki lub uniwersalne plafoniery.

Tags: oświetlenie, mieszkanie, kinkiet