Oliwin jako przyjazny i szczęśliwy talizman

Posted on 13/08/2019 7:22am

Oliwin jest mieszaniną krzemianem magnezu i żelaza. Jako kamień ozdobny był znany i nadzwyczaj lubiany już w starożytności. Jest kamieniem nadającym odwagi w osiągnięciu znaczących dla nas planów i marzeń.


Posiadają zazwyczaj barwę zieloną w odcieniach, ale także brązową, czarną a wyjątkowo są białe, albo bezbarwne.


Szczeniak
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu


Oliwin to życzliwy i pomyślny talizman traktowany jest za znak sławy i godności, jest to również patron uzdrawiaczy. Wzmaga cierpliwość, zaufanie do siebie i pewność siebie. Sprzyja zachowaniu równowagi uczuciowej i wspomaga uleczyć stare rany. Jego aktywność pozwoli się zrelaksować, podwyższy życzliwość, polepszy zdrowie i dostarczy porządny sen. Aktywizuje procesy regeneracyjne i oczyszczające, pozwala pozbyć się zgromadzonych w organizmie toksyn które powstały na skutek nieodpowiedniej diety, czy używek. Jest polecany, gdy pragniemy zwiększyć żywotność i siłę organizmu, zwiększa oddech. Zapobiega zbytniej nerwowości, pomaga na wątrobę i zwiększa funkcję nadnerczy. Chroni płuca i zatoki przed zakażeniem, a również pomaga w trawieniu, ułatwia wchłanianie przez organizm składników odżywczych.


dom
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Oliwin także redukuje napięcie, niepokój, irytację i wrażenie winy.

Chcesz przeczytać inne tak samo pomocne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj przenośniki rolkowe napędzane, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Pozwala podnieść się po fizycznych, uczuciowych i duchowych traumach. Nosząc ten kamień przyciągamy pieniądze i sytuacje sprzyjające pojawieniu się ich.


Kamień ten sprowadzi ulgę przy wielkim smutku.


Wspomaga zrozumieć relacje i zabezpiecza przed zranieniem uczuć. Dzięki niemu łatwiej zrozumieć przemiany następujące w życiu, a również cel swojej egzystencji.

Masz w planach uzyskać inne dane na ten temat? Z pewnością notka z witryny też je posiada, więc kliknij tutaj i poznaj je starannie.

Bardzo dobrze wygląda w połączeniu ze złotem i srebrem.

Tags: działalność, moc, piec, proces