Okulary czy soczewki? Oba rozwiązania posiadają swoje zalety, w zależności od naszych potrzeb i stylu życia.

Posted on 19/12/2018 7:26am

Co prawda oprawki do okularów mogą być śliczne, gustowne i ozdobne, a także przyczyniać się do poprawy naszego wyglądu, lecz jednak część z nas wybiera soczewki i nie jest to warunkowane tylko względami estetycznymi. Soczewki często umożliwiają nam uprawianie sportu, nie mamy kłopotu z zaparowaniem szkieł podczas niekorzystnej aury i nie gnębi nas pospieszne przeczesywanie mieszkania z wrzaskiem “gdzie są moje okulary!” Podczas opieki nad małym dzieckiem nie zdarzy się, że małe łapki ściągną nam okulary z nosa i zniszczą lub zapaćkają.

soczewka
Author: Fiona Henderson
Source: http://www.flickr.com
Wybór soczewek może być też zgodny z zaleceniem okulisty. Soczewki trzeba naturalnie wybrać przy pomocy specjalisty. Na początek można zdecydować się na soczewki jednodniowe na przykład soflens daily disposables. Na wypadek, gdybyśmy mieli jakiś problem z przyzwyczajeniem się do nich, prościej będzie rozpoczynać od tego typu. Soczewki soflens daily disposables sprawdzą się też u ludzi, którzy doceniają komfort zakładania nowych soczewek każdego ranka i nie chcą używać płynów pielęgnacyjnych. Te soczewki nie potrzebują żadnej pielęgnacji, czyszczenia albo dezynfekcji, bo kolejnego dnia po prostu zakładamy nowe. Osoby, które używają już soczewek, ale nie są usatysfakcjonowane, mogą spróbować acuvue advance 6 szt.

Czyżby nasz artykuł spodobał Ci się? Zaloguj się więc na naszą inną stronę - tam można zobaczyć również (https://sklepmuzyczny.pl/) kolejne atrakcyjne wątki.

Zalecane są dla użytkowników, którzy mają problem z długim noszeniem dotychczas używanych soczewek. Acuvue advance są miękkie, cienkie i plastyczne, gwarantują dostęp tlenu i właściwe nawilżenie oka, bo są wytworzone ze specjalnego, nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki nim będzie się czuło wygodę nawet w suchym, ogrzewanym czy klimatyzowanym biurze. Odpowiednio ochraniają przed promieniowaniem UV.niebieskie oczy
Source: pixabay.com
Można je nosić cały dzień, bez zdejmowania na noc, choć zalecane jest zrobienie przerwy. Opakowanie acuvue advance 6 szt. to opłacalna propozycja na przetestowanie tego produktu. Soczewki są także szczególnie wygodne i zalecane dla osób z astygmatyzmem. 1-day acuvue moist for astigmatism zapewnią nam wyraźne i stabilne widzenie, niezależnie od ruchów głowy. Także chronią przed promieniami UV, zwilżają oko, polecane są osobom cierpiącym na alergię. 1-day acuvue moist for astigmatism to świetne wyjście dla stosujących soczewki jednodniowe. Gdy jeszcze nie jesteście przekonani do soczewek, może trzeba wybrać się do optyka i je wypróbować ?

Tags: komfort, wygląd, pielęgnacja, optyk