Obowiązek zastąpienia toreb foliowych ekologicznymi

Posted on 07/04/2022 7:27am

Foliowe torby i siatki na zakupy są ogromnym zagrożeniem dla środowiska, toteż świadomy obywatel ma obowiązek zastąpić je ekologicznymi.


Foliówki zatruwają otoczenie, a utylizacja siatek z materiałów sztucznych kosztuje fortunę.


firma
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


eko torba na zakupy
Author: Raina Gauthier
Source: http://www.flickr.com


malunek - kuchnia
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Torby foliowe są zagrożeniem światowej ekologii, zwłaszcza że klienci błyskawicznie się ich pozbywali, a w konsekwencji przydrożne doły, lasy i wysypiska śmieci są pełne siatek foliowych. Świadomy klient musi mieć pojęcie że najodpowiedniejsza jest eko torba na zakupy. Miast surowców sztucznych, bądź papieru można wybierać torby materiałowe wielokrotnego użytku, które są przychylne dla natury, a ich produkcja nie wywołuje zanieczyszczenia środowiska. Torba z materiału jest modna, ekologiczna i funkcjonalna. Bez trudu można ją wsadzić do damskiej torebki, bądź do kieszeni męskich spodni.http://www.galeriaoswietlenia.pl/154-stylowe-lampy-wloskie galeriaoswietlenia.plMnóstwo toreb bawełnianych owijanych jest w specjalne małe etui, które upraszczają ich ukrycie w torebce, czy plecaku na zakupy. Jest możliwość wybierać albo torbę z logo danej firmy, z nazwą sklepu, w jakim często dokonujemy kupna, czy też modną torbę z dowolną grafiką, lub aplikacją. Delikatna, niewielka, składana torba, która nie zajmuje wiele miejsca w postaci zwiniętej okaże się perfekcyjna dla każdego. Właściwym wyborem może okazać się torba na kółkach. Należałoby także sprawdzić z jakiego tworzywa skonstruowana jest komora. Stelaż musi być metalowy, bowiem jest mocny.


Najwygodniejsze są kółka obszerne, stworzone z kauczuku. Swobodnie się toczą po nierównym chodniku i umożliwiają stabilność torbie.


Naprawdę najwyższy czas pożegnać z foliowymi reklamówkami i postawić na ekologiczne rozstrzygnięcia.

Tags: logo, materiał, konsument, produkcja