Obecnie wszystko ma miejsce w sieci - wszyscy tam prowadzą dyskusje, oglądają filmy oraz kupują różne produkty (nawet jedzenie) z dostawą do mieszkania

Posted on 15/03/2019 9:26am

Obecny wiek to czas rewolucji internetowej. Obecnie każdy jest online niemal 24h na dobę. Ci, którzy uciekają internetu albo nie maja konta na portalu społecznościowym, najczęściej uważani są za ekscentryków.
telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Internetowy świat doścignął ten prawdziwy i zaczyna być pomału nawet bardziej ciekawy.


Coraz młodsze osoby posiadają obecnie dostęp do telefonu. Zobaczyć na ulicy 5-latka ze smartfonem nie jest już teraz żadnym zaskoczeniem. Co dziwne, maluchy dużo szybciej opanowują różnego rodzaju nowinki technologiczne aniżeli dorośli. Nie boją się wyzwań i mają otwarte umysły. Dlatego od jakiegoś czasu bardzo rozrósł się sektor usług, które mamy możliwość załatwić przez internet. Dzisiaj mamy możliwość przy użyciu telefonu zapłacić za zakupy, a jedzenie zamawiamy w 5 minut z dostawą wprost do domu. Dlatego wiele sklepów ma dziś stacjonarny punkt i sklep online. Duża część właścicieli twierdzi, że to ich sklep - kliknij w link - internetowy zarabia znacznie większe pieniądze. Poza tym, jest tańszy w utrzymaniu, ponieważ nie trzeba płacić czynszu i wynajmu lokum. Sklep - sprawdź na stronie e.leclerc Kielce internetowy wydaje się być obecnie zazwyczajgłównie skierowany do ludzi młodych, choć nie jest to standard. Coraz znaczniejsza liczba osób starszych stara się poznać wirtualny świat, by nie być wykluczonym.
Chcą oni mieć kontakt z wnukami lub po prostu uwielbiają nowinki techniczne, co nie zmienia się wraz z wiekiem. Należy zatem prowadzić działalność w obu wymiarach - realnym oraz wirtualnym.

Tags: zakupy, czas, ludzie, portal, domu