Nietypowe rozwiązania na przygotowanie skutecznej reklamy

Posted on 06/07/2022 7:59am

Do w najwyższym stopniu efektywnych form reklamy na pewno można by zaliczyć te, które są prezentowane na świeżym powietrzu. Tzw. reklama typu Out of Home posiada dużo różnorodnych postaci, a jej najważniejszą zaletą jest to, że ma stosunkowo znaczny obszar oddziaływania.
konstrukcja
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom


Jednak w czasach, kiedy ludzie przywykli są do wszechobecnych tablic czy też szyldów promocyjnych, specjaliści do spraw reklamy muszą na bieżąco poszukiwać coraz to nowych rozwiązań na powiększenie skuteczności różnorodnego rodzaju nośników reklamy. Liczy się nade wszystko dobry pomysł tak, żeby przekaz reklamowy mógł przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz na długo zachował się w pamięci. Ciekawym rozwiązaniem jest nietypowa reklama w formie nie tyle ogromnego billboardu, który jest utrzymany w żywych barwach, ale właśnie pomysł. Dla przykładu w jednym z polskich miast powieszono billboard z napisem: "do nas jeszcze trafisz".

Istnieje teraz oryginalna strona www (https://www.metalfach.com.pl/produkty/ladowacze/ladowacz-czolowy-tx30/), która ma przydatne informacje na omawiany temat, więc nie czekaj tylko przestudiuj ją dokładnie.

I to wszystko. Może poza numerem kontaktowym reklamowanego w taki kontrowersyjny sposób zakładu pogrzebowego.


Jest to bardzo dyskusyjne, jednak aktualnie to niestety jest słowo klucz. Tego typu nietypowa reklama musi być kontrowersyjna, gdyż jeśli taka nie będzie, to prędko zniknie w wielkiej ilości pozostałych. Jednak taka reklama wcale nie musi być w złym guście. Nie tak dawno temu pewien cyrk promował się przez namalowanie na autobusie głowy klauna. Sęk w tym, że pojazd posiadał z tyłu 2 pary kół, a na kołpakach zostały namalowane oczy.
W czasie ich obrotu źrenice także się obracały powodując, że całość wyglądała niezwykle śmiesznie. Jeśli i Ty szukasz firmy, która posiada równie trafne pomysły, w czasie jej szukania dokładnie obejrzyj jej portfolio.

Tags: firmy, efekty, reklama, moc