Niejedna spółka ma odpowiedni zestaw przeróżnego typu pieczątek, ponieważ są one wymagane do codziennej pracy

Posted on 22/01/2022 7:44am

Przeróżne pieczątki można zauważyć zwykle w różnych działach w każdej spółce. Jednakże razem jest ich zwykle dość pokaźna ilość.


Firmowe pieczątki najczęściej kojarzą się ludziom z tymi, na których widnieje nazwa firmy oraz pozostałe potrzebne informacje, takie jak na przykład adres oraz numer telefonu.


sposób
Ostatnio często zobaczyć można również takie, na których widnieje numer konta firmy. Jest to o wiele szybsze niż wklepywanie długiego ciągu cyfr. Dodatkowo w pośpiechu niekiedy jest niebezpieczeństwo, że się pomylimy. Rzecz jasna prezes posiada jeszcze swą oddzielną pieczątkę z imieniem, nazwiskiem oraz stanowiskiem. Jednakże jest jeszcze jedna bardzo ważna pieczątka, o której mało kto pamięta. Chodzi o datownik.

Zdecydowanie przeczytaj ważny wpis (https://maszyny-tmc.pl/product-category/luparka-do-orzechow/) na ten temat. Nie pozwól się prześcignąć innym! Popraw swoje informacje na ten temat.

Jest to specjalny typ pieczątki, który w odróżnieniu od wszelkich innych ma ruchome kółeczka. Jak sama nazwa wskazuje, taką pieczątką uwierzytelniamy daty choćby wpłynięcia płatności lub wystawienia faktury. Zatem musi posiadać ona 8 ruchomych części, w których będzie można przestawiać blaszki tak, aby dało się ustawić aktualną datę. Zatem pierwsze kółeczko będzie miało tylko cyfry od 0 do 3. Jednak drugie już pełne spektrum od 0 do 9. To dopiero wybije nam dzień (od 01 do 31). Później w podobny sposób ustawiane bywają miesiące i rok.


Obecnie datowniki to małe urządzenia, które ustawia się szybko i dzięki Bogu bez brudzenia dłoni.


Niejedna firma musi posiadać pieczątkę, którą będzie można przybić dzień na ważnych dokumentach.

Tags: czas, elementy, towar