Napinacze, taśmy opakowaniowe - godne polecenia oferty

Posted on 19/05/2022 10:32am

Taśmy opakowaniowe używane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są wytrzymałe na rozrywanie, środki chemiczne, posiadają znaczącą przyczepność do lepionej powierzchni. Taśmy te są znakomitym wybiegiem w ręcznych i automatycznych systemach pakujących.


Istnieje mnóstwo typów taśm samoprzylepnych, jakie zdołają być użyte w zależności od potrzeb. Są to taśmy pakowe do zaklejania kartonów, taśmy nierdzewne samoprzylepne z napisem, taśmy lakiernicze, taśmy z papieru, taśmy ukrywające. Taśmy lepiące samoprzylepne mają sporo funkcji. Nadają się do ręcznego i mechanicznego zaklejania, są przejrzyste, barwne i z napisem, z rozmaitego typu klejem i nośnikiem.

Taśmy opakowaniowe papierowe są przyjazne otoczeniu, mają ogromną siłę lepienia dzięki przeznaczeniu unikalnych podejść, co gwarantuje perfekcyjne zamknięcie kartonu. Osiągalne są w tradycyjnych wielkościach - przekonaj się.

Jeśli masz ochotę przeczytać więcej szczegółów na opisywany w tym artykule wątek, to zobacz tutaj bez wahania uzupełniające informacje (https://ratkor.com/nasza-oferta/likwidacja-kretowisk).

Paski mocujące są użytkowane do zamocowania, lub chronienia gotowych artykułów fabrycznych w kartonach, albo na paletach. Taśmy ściągające skonstruowane są z polipropylenu o dużej rozciągliwości. Paski poliestrowe znamionują się najwyższą wytrzymałością.

pakowanie produktu
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Przyrząd do łączenia to konieczny element dla osiągnięcia efektywnego i szybkiego pakowania towarów. Na rynku jest bardzo dużo sprzętów, lecz tylko niektóre działają prędko i bezawaryjnie, nie powodując przestojów w wytwórczości. W celu szybkiego i wydajnego zawijania towarów najpoprawniej używać przybory do ściągania, określane napinaczami, lub paskowaczami. W zależności od wymogów mogą być to przyrządy manualne, pneumatyczne, jak również elektryczne. Porządnie naciągnięta taśma to gwarancja bezpieczeństwa dla bagażu.


Napinacze to niezwykle wygodne urządzenia w czasie naciągania taśmy. Lekkie i bezproblemowe w użytkowaniu w momencie spajania taśmy drucianymi sprzęgami. Doskonale naciąga taśmę dzięki czemu ładunek powiązany jest pewnie i stabilnie. Narzędzie to określone jest do wszystkich zapinek drucianych. Wskazane jest, ażeby do napinaczy wykorzystywać wysokiej jakości taśmy spinające. Mogą to być taśmy polipropylenowe, poliestrowe, a także taśmy stalowe. Oferuje je Transaco.

Tags: Karton, narzędzie, Taśma, Urządzenia, taśmy