Najpopularniejsze tendencje w biżuterii, czyli co się teraz nosi jeśli mówimy o błyskotkach

Posted on 03/10/2019 7:59am

W każdym sezonie na salonach zobaczyć możemy oryginalny trend, o którym z reguły zapominamy, ale czasem zdarzy się, że któryś zostanie z nami parę miesięcy więcej. Przyjrzyjmy się więc kilku lubianym teraz fasonom, a może odkryjemy, że część z nich wcale nie jest tak oryginalna jak nam się wydawało.

Para młoda na sali weselnej
Author: Luis Roberto Lainez
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej widoczną tendencją tego sezonu jest z pewnością przepych w kompletowaniu dodatków i za żadne skarby nie ograniczanie się do jednej sztuki biżuterii, gdyż tutaj panuje idea im więcej tym lepiej. Dwa pierścionki na każdym paluszku są więc mile witane. (obrączki ślubne zirkon) To samo tyczy się kwestii wisiorków, które noszone warstwowo, stały się oznaką podążania za modą. Najlepiej do tego nadają się subtelne złote lub srebrne ozdoby (zobacz tanie dekoracje) połączone w spójny komplet. Przepych w pierścionkach i na szyi sprawia, że nadgarstki zostawia się nieosłonięte? Nic bardziej mylnego, gdyż i tu obecne jest szaleństwo i komponowanie wielu bransoletek w połączeniu z zegarkiem to następny hit tego okresu. Jeśli pogrzebiemy w pamięci, odpowiednio dokładnie, może się okazać, że skądś już znamy takie zamiłowanie do natłoku ozdób i mieszanie wielu stylów, w celu stworzenia barwnej mozaiki. Taka tendencja objawiła się także w latach osiemdziesiątych, jedynie w odrobinę bardziej szalonej i jaskrawej kolorystyce.

Zobacz większą ilość informacji, a poznasz dodatkowe treści, które z pewnością także Cię zaciekawią. Nie czekaj więc i użyj linku hotel legnica!

Musimy przyznać, że obecne trendy są odrobinę subtelniejsze i łagodniejsze, co w żadnym razie nie oznacza, że nudniejsze.A co odbywa się w przemyśle biżuterii ślubnej? W tej sprawie niepodzielnie panują obrączki dwukolorowe. Są połączeniem dwóch często wykorzystywanych materiałów o różnych barwach.Kategoria obrączki dwukolorowe zawiera w sobie więc nie tylko najbardziej znane połączenie, czyli złoto ze srebrem, a również te bardziej oryginalne, jak na przykład złoto białe z czerwonym. To jednak nie koniec, gdyż w weselnych modach znalazło się miejsce dla tak „nieślubnych” barw jak granatowy, a w niektórych przypadkach nawet i czarny. Ale, co w tym zaskakującego jeśli w obecnych czasach już nawet mroczna suknia ślubna pomału staje się czymś nie budzącym kontrowersji.

obrączki
Author: Takashi Hososhima
Source: http://www.flickr.com
Dokładnie widzimy, więc że dział biżuterii podlega szybkim przemianom i królujące tendencje zmieniają się z sezonu na sezon. Jednakże, nierzadko zdarza się tak, że za kilkanaście, kilkadziesiąt sezonów niektóre popularne teraz trendy powracają do życia - poznaj na stronie.

Tags: trend, złoto, mozaiki