Najlepsze obuwie na wakacyjne wyjścia

Posted on 18/09/2019 7:30am

Wiosna oraz lato to okresy w roku niezwykle obfite w różnego typu uroczystości. Komunia, matura, wesele, wernisaż w plenerze - te wszystkie ważne okazję wymagają specjalnego stroju. Mimo rozprężenia obyczajów, ciągle rządzą określone kanony - na maturę nie wystroimy się za bardzo wyzywająco, tak samo jak na komunię do siostry. Z kolei na przyjęciu weselnym, biały kolor zarezerwowany jest wyłącznie dla panny młodej, a czarny nie jest wskazany, źle wróżąc młodej parze. Lecz ważnym, jeśli nie najistotniejszym jest odpowiedni dobór obuwia do okazji. Oto kilka powodów, dla których należy zaopatrzyć się Meliski.


Wesele
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wygląd
Jako pierwsi na tak dużą skalę wprowadziliśmy buty, w całości wykonane z gumy, wyglądające przy tym zjawiskowo. Nasze Meliski sprawdzą się na każdego rodzaju przyjęcia, jak i do zakładania na co dzień. Za dnia dobrze wybrać płaskie balerinki, które ożywią zwyczajny, biurowy strój swoim kolorem. Mamy obuwie w całej gamie barw od kremowych do czarnych z różnymi niuansami. Również nasze charakterystyczne kokardki w kształcie serca dostępne są w przeróżnych kolorach. Dlatego jeśli pracujesz w kancelarii i nie możesz pozwolić sobie na zbytnią fantazję w stroju, możesz pofolgować z kolei wybierając któryś z naszych ciekawych\awangardowych deseni. W przypadku mocno formalnych przyjęć, jak ślub czy komunia, najlepiej radzą sobie beżowe szpilki, na wysokim obcasie. Dzięki fantazyjnemu kształtowi będziesz wyglądać jak kobieta rodem z lat pięćdziesiątych! Przy doborze tak zachowawczego koloru obuwia, praktycznie każda barwa kreacji będzie właściwa.


Szpilki
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Wygoda
Tym, co najmocniej charakteryzuje Meliski spośród pozostałych firm obuwniczych, jest wygoda. Nawet czółenka na wysokim koturnie są bardzo praktyczne, dzięki tworzywu z którego są wykonane. Specjalna, opatentowana guma, uniemożliwia ześlizgiwać się stopie, ułożonej pod sporym kątem na wysokim podbiciu. Stopa doskonale komponuje się w elastyczny materiał, zapomnij o wrzodach i bąblach, tych trzewików nie trzeba rozchodzić. Beżowe szpilki, wybrane na ślub przyjaciółki, będą najlepszą opcją na duże, które często towarzyszą letnim uroczystościom. Dzięki specjalnej gumie, twoja stopa nie posiada właściwie możliwości na pocenie się w tych butach.

Znajdziesz tutaj naprawdę szczegółowe opracowanie takiego tematu, zatem należy je dokładnie przeczytać. Poznasz wtedy sporo wartościowych informacji.

Jest to prawdziwa innowacja na rynku. Meliski to buty nowatorskie, nie tylko ze względu na fantazyjny wygląd, ale przede wszystkim komfort i wygodę użytkowania. Jeżeli zakupisz oryginalny produkt, możesz zapomnieć o odciskach i spoconych stopach w upalne dni.

Tags: barwa, obuwie, stopa