Na jakie stawiamy płytki do łazienki

Posted on 31/01/2019 7:54am

Ostatnio bardzo modne są płytki w odcieniach szarości i bieli. Jednakże niesprawiedliwością byłoby zakończyć na owym stwierdzeniu. Co jeszcze jest dobrze widziane w łazience?
oprogramowanie
Author: UNICEF Ukraine
Source: http://www.flickr.com


Wykończenie ścian w znacznej mierze wpływa na styl łazienki koniecznie sprawdź na stronie . Z tego względu przy opracowaniu aranżacji łazienki jednym z najistotniejszych kroków jest wybór płytek, które wpiszą się w odpowiedni styl. Czym zatem powinniśmy kierować się przy wyborze płytek? Otóż przede wszystkim usposobieniem domowników i ich potrzebami. Jeśli dużo pracujemy, żyjemy na pełnych obrotach - wówczas zazwyczaj szukamy równowagi, więc łazienka powinna być wyciszająca. W takim przypadku warto postawić na płytki w stonowanej kolorystyce, pastelowej lub naturalnej (brązy, beże, szarości). Dekory w takiej łazience powinny być subtelne i kojarzyć się z przyrodą. Z kolei jeśli domownikami są osoby młode, które oczekują od aranżacji pozytywnych bodźców, wówczas można pokusić się o soczyste kolory i połyskujące wykończenia więcej płytek łazienkowych. W pobudzających aranżacjach doskonale sprawdzą się również płytki łazienkowe 3D, które dają złudzenia optycznie poprzez swój wzór.


rodzina


wystawa
Author: Sanitec Koło
Source: Sanitec Koło


Warto zastanowić się także nad naszym ulubionym stylem. W łazience glamour doskonale sprawdzają się płytki z połyskiem i zdobionymi dekorami, ale również dobrym wyborem są wszelkie perłowe odcienie.

W sieci znajduje się wiele bardzo interesujących artykułów - jeżeli masz ochotę poznać jeszcze jeden - sprawdź na portalu a nie będziesz żałować!

Do łazienki glamour najlepiej jest wybrać płytki w dużych formatach. Z kolei w nowoczesnych stylizacjach stawiamy na oszczędne faktury, matowe wykończenia oraz naturalność. Sprawdzone rozwiązania to szarości, błękity oraz beże.

Chcesz odszukać zbliżone publikacje na niniejszy wątek? Ta wiarygodna witryna publikuje dokładnie to, czego szukasz.

/J]Stonowaną, nowoczesną łazienkę ożywi wydruk na szkle bądź| fototapeta. Jeżeli lubimy oryginalność oraz bogactwo kolorów, wtedy warto się zastanowić nad marokańskimi płytkami.

Tags: oczy, łazienki, czas, podróże