Na jakie stawiamy płytki do łazienki

Posted on 03/08/2022 8:03am

Ostatnio bardzo modne są płytki w odcieniach szarości i bieli. Jednakże niesprawiedliwością byłoby zakończyć na owym stwierdzeniu. Co jeszcze jest dobrze widziane w łazience?
oprogramowanie
Author: UNICEF Ukraine
Source: http://www.flickr.com


Wykończenie ścian w znacznej mierze wpływa na styl łazienki koniecznie sprawdź na stronie . Z tego względu przy opracowaniu aranżacji łazienki jednym z najistotniejszych kroków jest wybór płytek, które wpiszą się w odpowiedni styl. Czym zatem powinniśmy kierować się przy wyborze płytek? Otóż przede wszystkim usposobieniem domowników i ich potrzebami. Jeśli dużo pracujemy, żyjemy na pełnych obrotach - wówczas zazwyczaj szukamy równowagi, więc łazienka powinna być wyciszająca. W takim przypadku warto postawić na płytki w stonowanej kolorystyce, pastelowej lub naturalnej (brązy, beże, szarości). Dekory w takiej łazience powinny być subtelne i kojarzyć się z przyrodą. Z kolei jeśli domownikami są osoby młode, które oczekują od aranżacji pozytywnych bodźców, wówczas można pokusić się o soczyste kolory i połyskujące wykończenia więcej płytek łazienkowych. W pobudzających aranżacjach doskonale sprawdzą się również płytki łazienkowe 3D, które dają złudzenia optycznie poprzez swój wzór.


rodzina


wystawa
Author: Sanitec Koło
Source: Sanitec Koło


Warto zastanowić się także nad naszym ulubionym stylem. W łazience glamour doskonale sprawdzają się płytki z połyskiem i zdobionymi dekorami, ale również dobrym wyborem są wszelkie perłowe odcienie.

W sieci znajduje się wiele bardzo interesujących artykułów - jeżeli masz ochotę poznać jeszcze jeden - sprawdź na portalu a nie będziesz żałować!

Do łazienki glamour najlepiej jest wybrać płytki w dużych formatach. Z kolei w nowoczesnych stylizacjach stawiamy na oszczędne faktury, matowe wykończenia oraz naturalność. Sprawdzone rozwiązania to szarości, błękity oraz beże.
Stonowaną, nowoczesną łazienkę ożywi wydruk na szkle bądź| fototapeta. Jeżeli lubimy oryginalność oraz bogactwo kolorów, wtedy warto się zastanowić nad marokańskimi płytkami.

Tags: oczy, łazienki, czas, podróże