Na jakie kwestie należałoby zwracać uwagę podczas kupowania myjki?

Posted on 22/03/2018 6:44pm

Czy nie uważasz, że Twój mąż ma w szafie za wiele tych uzyskiwanych w podarunku krawatów czy też skarpetek? Być może niezłym pomysłem byłoby kupić mu coś innego, coś, co mogłoby być niejako inwestycją, a co mogłoby dodatkowo zainspirować jego kolegów? Istnieje pewne urządzenie, jakie naprawdę nie jest kosztowne, a które z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy Twego ukochanego wybranka.


Pamiętaj, że taka myjka do użytku własnego nie musi być o bardzo dużym ciśnieniu - wystarczy taka, która generuje strumień cieczy o ciśnieniu do 150 barów.
opakowanie
Author: H. Michael Karshis
Source: http://www.flickr.com


myjka
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com


Jeśli jednak mieszkasz z partnerem w jakimś miejscu na peryferiach i dużo jeździcie po błotnistych, trudnych obszarach, zastanów się lepiej nad myjką o nieco większym ciśnieniu (od 150 do 500 barów). Za pomocą tego typu myjki bez problemu usuniesz trawę czy też olej.


Psiak
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com


Kiedy kupujesz myjkę ciśnieniową, warto zwracać uwagę na surowce, z których została ona wyprodukowana. Od tego, jakiego rodzaju były wykorzystane do stworzenia części narzędzia (pomp, tłoków oraz zaworów), może być zależna jego solidność. Jedną z najbardziej istotnych części myjki z pewnością jest głowica pompy. Może zostać ona wykonana z aluminium, mosiądzu lub plastiku. Najtrwalszym materiałem jest sprzedaż wyrobów z mosiądzu. Niestety, cena takiej myjki to minimum dwa tysiące złotych.
Jeśli nie będziesz wykorzystywać myjki bardzo często, urządzenie zaopatrzone w głowicę pompy zrobioną z aluminium czy tworzywa sztucznego okaże się odpowiednie. Wiesz już, która myjka jest najlepsza, zatem nie czekaj zbyt długo i zakup wybrankowi tego typu upominek. Z pewnością będzie Ci niezwykle wdzięczny.

Tags: WC, zakup, moc, Urządzenia