Co zrobić żeby każdego dnia mieć co na siebie włożyć?

Posted on 11/07/2018 10:57pm

Każda z kobiet miewa okresy, w których stoi przed szafą, załamuje ręce z niemocy i szepcze sama do siebie: „nie mam co na siebie włożyć”, kiedy szafa wypełniona jest po brzegi. A można przecież postawić na bazę, by sytuacja się nie miała więcej miejsca.

trampki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Dżinsy są jednym z nieśmiertelnych klasyków. Warto posiadać je w swej garderobie, gdyż będą nam służyć latami. Są tak ponadczasowe i w zasadzie neutralne, że pasują do wszystkiego! Dobrze dobrane do sylwetki dżinsy sprawdzą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Razem z marynarką i szpilkami stworzą wyjściowy look, z trampkami – niezobowiązującą stylizację. Zgadza się, trampki to kolejny must have w każdym sezonie. Zwłaszcza, kiedy sportowe elementy są tak modne! Zakładamy je już nie tylko na boisko. Trampki tak samo dobrze będą pasowały do cygaretek czy zwiewnych sukienek. Trampki klasyczne, odlotowe, trampki niskie damskie – zakładamy dziś na rower, spacer, ale też na wypady do klubu czy koncerty. Ba! Orientujący się co w trawie piszczy panowie łączą trampki męskie z garniturem. Nie zapominajmy – trampki dodają nam lekkości, a odejmują lat!

Skórzaną kurtkę, ramoneskę pokochała spora część kobiet. „Skórę” można zestawiać dla bardziej drapieżnego looku z letnimi sukienkami, bądź nawet koronkami. Ciekawy efekt otrzymamy, nosząc ją wraz z ołówkową spódnicą i białym topem - idealną bazą do wszelakich stylizacji. Jej drapieżny charakter zrównoważą kolorowe , jasne dodatki. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, wystarczy zestawić skórę z rurkami, topem z sieciówki i botkami na obcasie, a nawet szpilkami. W roli dodatków mogą nam posłużyć modne naszyjniki, wisiory lub torebki.

Do niedawna zwracano uwagę na to, że trampki pasują kobietom młodym, panie dojrzałe powinny zaś wybierać bardziej „stonowane”obuwie. To już przeszłość, ponieważ obecnie styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. To jak się nosimy powinno być wyrazem naszego stylu, nie lat.
Doczekaliśmy się czasów w których trampki czy skórzana kurtka zyskały miano klasyków i jesteśmy przekonani, że sytuacja ta szybko nie ulegnie zmianie.